Corsair Void Elite Wireless mikrofon kapanmıyor

whisshot

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar Corsair Void Elite RGB Wireless marka kulaklığa sahibim neredeyse 1 yıldır kullanmaktayım fakat ilk defa başıma şöyle bir sorun geldi.
Normalde bu kulaklıkta mikrofonu yukarı kaldırınca kendini muteliyor aşağı indirince açıyor fakat bugünden beri bu eylem gerçekleşmiyor. Mikrofon hep açık sadece kulaklığın üstündeki mute tuşuna basarsam muteliyor nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi forumlar Corsair Void Elite RGB Wireless marka kulaklığa sahibim neredeyse 1 yıldır kullanmaktayım fakat ilk defa başıma şöyle bir sorun geldi.
Normalde bu kulaklıkta mikrofonu yukarı kaldırınca kendini muteliyor aşağı indirince açıyor fakat bugünden beri bu eylem gerçekleşmiyor. Mikrofon hep açık sadece kulaklığın üstündeki mute tuşuna basarsam muteliyor nasıl düzeltebilirim?
Corsair garantisine başvurun derim bence bu sorun donanımsal.

Arkadaşınızın bilgisayarında vs. test etseniz anlarsınız aslında.
deneyceğim fakat hala başka çözüm bulamadım.
Denedim maalesef olmadı firmware sürümünü güncellemiştim ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum sanırım güncelleme cihaza kaydoldu
Sorunu buldum fakat çözümü bilmiyorum ama tamamen tespit ettim iCUE üzerinden firmware update i zorladım ve firmware mi 39.02 ye yükseltti fakat bu void kablosuz için benim kulaklığım olan void elite wireless için değil o yüzden kulaklığımı void kablosuz olarak görüyor.

Son düzenleme:
Deneyceğim fakat hala başka çözüm bulamadım.

Denedim maalesef olmadı Firmware sürümünü güncellemiştim ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum sanırım güncelleme cihaza kaydoldu

Sorunu buldum fakat çözümü bilmiyorum ama tamamen tespit ettim iCUE üzerinden Firmware Update'i zorladım ve Firmware mi 39.02'ye yükseltti fakat bu Void kablosuz için benim kulaklığım olan Void Elite Wireless için değil o yüzden kulaklığımı Void kablosuz olarak görüyor.

Hocam aynısını ben yaptım. Düzeltebildiniz mi?

Geri
Yukarı