Corsair Void Pro RGB 7.1 Dip Ses Sorunu

Sistemi ilk kurduğumda gizli sekmeler bölümünde görünüyor diye kapatmanın yollarını ararken programdan bir şekilde kapatmıştım ve bir daha görünür olmamıştı. Programı açabiliyorsanız eğer ayarlarını birazcık kurcalayarak tekrardan görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

Şahsen Realtek programının gereksiz bir şekilde sürekli bilgi vermesini sevmiyorum.
Yok programa hiç ulaşamıyorum.

Sorunun çözümü yok boşuna uğraşmayın, kabullenmemiz gerekiyor Corsair iCUE çöp bu sorunu yaşayan çok kişi var, bilgisayar ayarlarımızda bir sorun yok yani. Default hali ile yükleyip kullanmak varken garip garip şeylerle uğraştırıyorlar bizi. Bu konu Google'da en üstlerde bulunuyor bu yüzden hortlatıyorum. Corsair'e yüzlerce mail attım. Şu kulaklıklara "FIRMWARE" güncellemesi yolayın dedim. Adamlar daha yazılım yapmayı bilmiyor sorunu nasıl çözecekler acaba merak ediyorum :)

İlk sürüm hangisiydi Void Serisini destekleyen? Onu indirmek çözüm olabilir belki...

Siz MH650'ye geçtiniz sanırım. Nasıl memnun musun?
QP reis İade almadı 15 gün geçmemesine rağmen. (sitesinde 15 gün içinde iade garantisi yazıyor xD) Ben de Corsair'i kullanmamaya yemin edip başka bir yerden MH650 aldım. Şu anlık memnunum fakat Corsair'in mikrofon ve ses performansı daha iyiydi. MH650 çok daha rahat.

QP reis İade almadı 15 gün geçmemesine rağmen. (sitesinde 15 gün içinde iade garantisi yazıyor xD) Ben de Corsair'i kullanmamaya yemin edip başka bir yerden MH650 aldım. Şu anlık memnunum fakat Corsair'in mikrofon ve ses performansı daha iyiydi. MH650 çok daha rahat.

Konfor açısından kötü mü gerçekten kulaklık? Void Elite RGB olanı mı kullanıyordunuz?

Konfor açısından kötü mü gerçekten kulaklık? Void Elite RGB olanı mı kullanıyordunuz?
Void Elite Surround modeli, ses kartı olan. HS35 kullanmıştım pedleri daha genişti tüm kulağı kapsıyordu. Aynı şekilde MH650'nin de öyle bildiğimiz yuvarlak. Bunu pedleri şekilli şukullu yok kulak şekline benziyor falan diye bayağı rahatsız edici yapmışlar. Alışmam 1 haftayı aldı, ilk başlarda ağrıtıyordu sonradan geçmeye başladı. Alışınca çok rahatsız etmemeye başladı ama daha konforlusunu arıyordum.

Void Elite Surround modeli, ses kartı olan. HS35 kullanmıştım pedleri daha genişti tüm kulağı kapsıyordu. Aynı şekilde MH650'nin de öyle bildiğimiz yuvarlak. Bunu pedleri şekilli şukullu yok kulak şekline benziyor falan diye bayağı rahatsız edici yapmışlar. Alışmam 1 haftayı aldı, ilk başlarda ağrıtıyordu sonradan geçmeye başladı. Alışınca çok rahatsız etmemeye başladı ama daha konforlusunu arıyordum.
Ben Void Pro Wireless ı aldığımda 3 gün sonra iade edip Arctis 7 2019 almıştım. Çokta güzel memnun kullandım şimdi bazen bağlantı kopunca tekrar bağlanmıyor ayda 1 anca denk geliyor. Amazona mail attım ve yenisini gönderdiler. Amerikadan almıştım. Diyeceklerim bu kadar. Bu arada kuzenim Corsair in yeni çıkardığı kulaklıklardan birini aldı onda da değişik sorunlar var İCUE yazılımında. Ben de Corsair klavye kullanıyorum ve yazılımı çok kötü. Klavye saçmalıyor bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı