Corsair Void Pro RGB 7.1 Dip Ses Sorunu

Sorunun çözümü yok boşuna uğraşmayın, kabullenmemiz gerekiyor Corsair iCUE çöp bu sorunu yaşayan çok kişi var, bilgisayar ayarlarımızda bir sorun yok yani. Default hali ile yükleyip kullanmak varken garip garip şeylerle uğraştırıyorlar bizi. Bu konu Google'da en üstlerde bulunuyor bu yüzden hortlatıyorum. Corsair'e yüzlerce mail attım. Şu kulaklıklara "FIRMWARE" güncellemesi yolayın dedim. Adamlar daha yazılım yapmayı bilmiyor sorunu nasıl çözecekler acaba merak ediyorum :)
Hocam bende yeni void elite usb aldım da boştayken kulaklık sanki böyle uğultu gibi bir ses var Nasıl çözerim bunu

İade ettim 1000 lira bütçem var müzik film oyun oynarım ne önerirsiniz dip ses sorunu olmayan. YouTube'da video izlerken durdurdğumda parazit yapmayan bir kulaklık istiyorum var mıdır.
Ses kartsız modellere bakabilirsin. Stereo olan çoğu kulaklık işini görür, bu müzik kulaklığı da olabilir.

Hocam 1000 TL bütçe var XPG precorg veya g Pro X yahut Alpha s düşünyorum dip ses sorunu korkutuyro beni.
Sıfır dip ses istiyorsan ses kartsız kulaklık almalısın. G Pro X kullanıyorum, aşırı memnunum ama az da olsa dip ses var yok değil. Kablo üzerinden ses seviyesini biraz kısınca düzeliyor.

Yapmayın ya rahatsız ediyor mu sadece oyunlarda açarım ses kartınık öyle olur.
Rahatsız etmiyor. Ses kartını oyunlarda açma veya açmama gibi bir şansınız yok, ses kartsız bir şekilde bağlantı sağlamamız için kutu içeriğinde y jak kablosuda mevcut, ancak ses kartsız kullanırsanız seslerde ciddi fark oluyor. Dip sesi duyman için ortamın gerçekten çok sessiz olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı