Corsair Void Pro RGB Wireless Alınır mı?

Lejyoner.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Corsair Void Pro bir çok yerde fazlasıyla övülüyor, forumda da gördüğüm üzere bir çok oyuncunun bu kuşaklık hakkında fazlasıyla merak ettikleri var. Açıkcası bunlardan biri de benim. Piyasada bilindiği üzere bir çok kulaklık var fakat bu kulaklık şuan pek çok yerde tavsiye ediliyor. İncelemelerini okudum, dinledim tatmin etti fakat hala forumda da göründüğü üzere bir çok soru soruluyor. Bunu mu yoksa bunu mu almalıyım deniliyor. Kafalar çok karışık, bu yüzden dolayı özellikle kullanıcılarına sesleniyorum.

Kulaklık PUBG, CSGO, BF, vb gibi oyunlarda performansı nasıldır ?

Sesi en üst düzeye aldığımızda verdiği ses gerçekten yüksek midir ?

Müzik performansı bir oyuncu kulaklığına göre yeterli midir ?

Konfor ve rahatlığı nasıldır ?

Bunlar haricinde aklınıza gelenleri yazmanızı rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kafaların karışık olması normal çünkü piyasada çok fazla ürün var ve bazı kişiler güzel diyor bazı kişiler kötü diyor insanın hayliyle kafası karışıyor. Ayrıca kulaklığın incelemesini buradan bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence kafaların karışık olması normal çünkü piyasada çok fazla ürün var ve bazı kişiler güzel diyor bazı kişiler kötü diyor insanın hayliyle kafası karışıyor. Ayrıca kulaklığın incelemesini buradan bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıda belirttiğim gibi farklı kaynaklarlardan incelemeler dinledim fakat benim için önemli olan kullanıcı yorumudur.

Yukarıda belirttiğim gibi farklı kaynaklarlardan incelemeler dinledim fakat benim için önemli olan kullanıcı yorumudur.

Çok güzel bir noktaya değindin. Şahsen Void RGB 7.1 USB modelini kullanıyorum.

● Oyunlarda ses nereden geliyor iyi anlaşılıyor.
● Ses seviyesi yüksek, boynuma takıp rahatlıkla duyuyorum.
● Müzik konusunda ben yorum yapamam, pek dinlemiyorum.
● Gördüğüm en konforlu kulaklık nefes alan bez kullanmışlar fakat dezavantajı sesi dışarı çok vermesi.

Kulaklığı esnetince gıcırdıyor, mikrofon kalitesi iyi ama nefes sesi ve dış sesleri de karşıya iletiyor. Aklıma başka bir şey gelirse eklerim sorun varsa da yanıtlamaya hazırım.

Çok güzel bir noktaya değindin. Şahsen Void RGB 7.1 USB modelini kullanıyorum.

● Oyunlarda ses nereden geliyor iyi anlaşılıyor.
● Ses seviyesi yüksek, boynuma takıp rahatlıkla duyuyorum.
● Müzik konusunda ben yorum yapamam, pek dinlemiyorum.
● Gördüğüm en konforlu kulaklık nefes alan bez kullanmışlar fakat dezavantajı sesi dışarı çok vermesi.

Kulaklığı esnetince gıcırdıyor, mikrofon kalitesi iyi ama nefes sesi ve dış sesleri de karşıya iletiyor. Aklıma başka bir şey gelirse eklerim sorun varsa da yanıtlamaya hazırım.

İlk öncelikle yanıtın için çok teşekkür ediyorum.

Bilgisayarda benim tek oynadığım oyun neredeyse PUBG ve bu oyunda gerçekten sesin nereden geldiğini hissetmek istiyorum. İlk olarak PUBG için sonrasında ise diğer FPP veya TPP oyunlarda ki performansı beni yeteri kadar tatmin edecek midir ?

Malesef PUGB için bir şey diyemem. CS:Go oynarken acayip bir şekilde yerlerini anlıyorum. Quake Champions hakeza aynı şekilde diğer yeni oyunlarda da gerçekten tatmin edici. İnternetten alırsan 14 gün koşulsuz iade hakkın var, alıp denemeni sana uymazsa iade etmeni öneririm.

Malesef PUGB için bir şey diyemem. CS:Go oynarken acayip bir şekilde yerlerini anlıyorum. Quake Champions hakeza aynı şekilde diğer yeni oyunlarda da gerçekten tatmin edici. İnternetten alırsan 14 gün koşulsuz iade hakkın var, alıp denemeni sana uymazsa iade etmeni öneririm.

Eyvallah çok teşekkür ediyorum. Nerden almalıyım ? Bazı yerler iade halinde sorun çıkarıyor.

Son düzenleme:
nakit problemlerinden ötürü sattım. daha sonra solo 2 aldım dışarıda da kullanmak için.
müzik konusunda pek yorum yapamam ancak oyun konusunda kesinlikle tatmin eder.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı