Hepsiburada Rezaleti

Okuma yazmam var. Çoğu insan hepsiburada'nın pazar yerine döndüğünü bilmiyor. Tüm ürünlerin satıcısını hepsiburada sanıyor. Hepsiburada açılmış ürünü yollamaz. Geri iade edilen açılmış ürünler ise ayrı stokta tutulur incelenir sağlam oldukları taktirde daha ucuz fiyatlara real alıcılar ile piyasaya salınır. Hepsiburada kendi online olarak satmaz.
Senin dünyadan haberin yok, satıcı hepsiburada. Ürün kullanılmış ve kutu içeriği hiç yok. Sadece klavye var.

Arkadaşlar konuyu iyice idrak edemediğiniz düşünüyorum. Ben 7400 TL ödeyerek klavye alıyorum. Klavye tozlu, saç kılları ve pislik içinde geliyor aynı zamanda kutu içeriği yok. Evet kablo bile yok. İnanamıyorum yani. Satıcı hepsiburada. Bazi inanmayan arkadaşlar olmuş. Tüketiciyi yani beni suçlayanlar olmuş. İnşallah aynı durumları yaşarlar. Bir klavyeye bu kadar para veriyorum yaşadığım şeye bak.

Son düzenleme:
Muhtemelen iade gelen bir ürünle karıştırmış olabilirler, hepsinin kendi kodlarını okuyup ona göre dizdiklerini zannetmiyorum. Edin iade, zorluk çıkarsa kapı gibi belgelerin var. Satıcı hepsiburada bir de.

Muhtemelen iade gelen bir ürünle karıştırmış olabilirler, hepsinin kendi kodlarını okuyup ona göre dizdiklerini zannetmiyorum. Edin iade, zorluk çıkarsa kapı gibi belgelerin var. Satıcı Hepsiburada bir de.

Vallahi hocam bende içi değişmiş ürün çıktı. Benden önce alan içinden vitesi alıp çer çöp doldurup etiketlemiş. Bende kutu ve bantlar hasarsızdı. İade ettim, "Ürün incelendi, talep koşullarına uymadığı için reddildi" deyip bana yolluyorlardı. Durumu izah ettim. Benden önceki içini almış paketlemiş, kullanmadım diye size iade etmiş dedim. Bakalım ya hak. Bana kargoyu yollayacakken iptal ettiler, bir daha inceleyeceklermiş.

Hepsiburada ürünü iade aldı ama bana böyle bir ürün göndermeleri benim için hiçbir şey değiştirmez. Bidaha iğne iplik bile almam. 7400 liram kaç gün kilitlenmiş oldu. Asus kampanyası vardı onların yüzünden kampanyayıda kaçırdım. 1047 TL geri ödemesi vardı.

Hepsiburada ürünü iade aldı ama bana böyle bir ürün göndermeleri benim için hiçbir şey değiştirmez. Bir daha iğne IP'lik bile almam. 7400 liram kaç gün kilitlenmiş oldu. ASUS kampanyası vardı onların yüzünden kampanyayı da kaçırdım. 1047 TL geri ödemesi vardı.

Üzücü olmuş. Benim ürün ilkinde içinde aksesuar olmaması sebebiyle reddedildi. :D İçeriği değiştirilmiş ürünü aksesuarı yok diye reddetmek hangi akla yatıyor dedim. Sonra depo benim iade sebebi mi görememiş de ondan olmuşmuş da. Şimdi değerlendirme yapıyorlarmış tekrar. Ürün bende. Tekrar yollamam mı lazım dedim. Sonuca göre yollayın yoksa kargo kaybolur dedi. Beklemedeyim. Benimkini de çözerler umarım. Ben ama internetten büyük siparişe tövbe ettim. Geçmiş olsun.

Üzücü olmuş. Benim ürün ilkinde içinde aksesuar olmaması sebebiyle reddedildi. :D İçeriği değiştirilmiş ürünü aksesuarı yok diye reddetmek hangi akla yatıyor dedim. Sonra depo benim iade sebebi mi görememiş de ondan olmuşmuş da. Şimdi değerlendirme yapıyorlarmış tekrar. Ürün bende. Tekrar yollamam mı lazım dedim. Sonuca göre yollayın yoksa kargo kaybolur dedi. Beklemedeyim. Benimkini de çözerler umarım. Ben ama internetten büyük siparişe tövbe ettim. Geçmiş olsun.
Bunlardan bir şey alınmaz. Başka yerden alsam suan 1047 TL kârdaydım.

Bunlardan bir şey alınmaz. Başka yerden alsam şu an 1047 TL kârdaydım.

Vallahi para iadesi istemeyi düşünüyordum ama bunların iadesi de 10 gün. Vallahi öyle. Lanet olsun aldığım güne. İlk büyük siparişimde değil ama cidden bu kadar süründürmeleri ve iade ürünü satmaları delirtti beni.

Geri
Yukarı