COVID-19 ülkede ne zaman biter?

Keenact

Hectopat
Daha fazla  
Aşı çalışmaları iyi yönde ilerlemiş gözüküyor, okullar şu anda tatil oldu. Ben üniversiteye gidiyorum. Bu dönem zaten online olacak fakat 2. dönemin online olma şansı var mı? Aşı gelse bile ülkede tam anlamıyla koronanın bitmesi üniversitelerde 2. döneme ya da 2. dönemin sonuna kadar sarkar mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Alanında yıllarca eğitim almış profesörler, bilim adamları bu sorunun cevabını veremezken genel kitleyi liselilerin oluşturduğu Technopat Sosyal'de bu soruya cevap verebilecek bir er kişi çıkarsa kendisine güzel bir hediye vermek isterim, bulsun beni.

Alanında yıllarca eğitim almış profesörler, bilim adamları bu sorunun cevabını veremezken genel kitleyi liselilerin oluşturduğu Technopat Sosyal'de bu soruya cevap verebilecek bir er kişi çıkarsa kendisine güzel bir hediye vermek isterim, bulsun beni.
Dostum ben bilimsel açıklama beklemiyorum fikirleri merak ettim . Liselisi osu busu farketmez farklı insan eşittir farklı bakış açısı.

Hiçbir zaman bitmeyecek. Yaklaşık 5 sene sonra normal bir gribal enfeksiyon kategorisine alınacak ve bizde aa grip olmuşuz diyip yaşantımıza devam edeceğiz.

Bence bitmeyecek. Bu virüs hala dünyada olacak veya bu ülkede. Etkisi azalır ama bitmez. Maskeli hayata alışmamız lazım artık. İlerideki 2-3 sene maskeyle yaşarız bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşı çalışmaları iyi yönde ilerlemiş gözüküyor, okullar şu anda tatil oldu. Ben üniversiteye gidiyorum. Bu dönem zaten Online olacak fakat 2. dönemin Online olma şansı var mı? Aşı gelse bile ülkede tam anlamıyla koronanın bitmesi üniversitelerde 2. döneme ya da 2. dönemin sonuna kadar sarkar mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.

En az 2 ay gerçek sokağa çıkma yasağı ilan edilse ve ülkeye giriş çıkışlar resmi olarak kapatılsa korona çok büyük bir olasılıkla %99 biter ama dediklerim çok gerçekçi değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı