Crack dosyası kendisini USB'ye veya disklere kopyalayabilir mi?

Cyberbug 2077

Hectopat
Makaleler
1
Windows ISO'sunu cracklemek için kullanılan o dosyalar USB'ye, USB'deki o Windows kurulum dosyalarına veya disklere bulaşabilir mi? Kendisini kopyalayabilir mi? Kopyalarsa antivirüs bunu virüs olarak görür mü?

Yani bu soru ve bunun cevabı normal bir ev kullanıcısının ilgi alanı olmamalı. Siber güvenlik alanında bir kariyer mi planlıyorsunuz? Bu sorunun evet veya hayır herhangi bir yanıtı sizin en ufak güvenlik durumunuzu etkilemeyecek zaten.

KMSpico nedir diye araştırın.

Evet hem sibrr güvenlik alanında bir şeyler yapmak istiyorum hem de o güvenlik açığı oluşturan şeyi antivirüsler bulabilir mi onu merak ediyorum.

Hayır KMSpico değil crack ISO dosyası manasında dedim.
@Dutchman

Evet hem sibrr güvenlik alanında bir şeyler yapmak istiyorum hem de o güvenlik açığı oluşturan şeyi antivirüsler bulabilir mi onu merak ediyorum.

Hayır KMSpico değil crack ISO dosyası manasında dedim.
@Dutchman

Hocam yanlış anlamayın amacınız nedir? :D

Soruma cevap almak. Ama maalesef iki gündür yapamıyorum.
Bak güzel kardeşim, burada kimse senin sorularına cevap vermek zorunda değil. İnsanların kendi hayatı, işleri var. Biz zaten sana defalarca sisteminin temiz olduğunu-sisteminin temiz olduğunu-sisteminin temiz olduğunu-sisteminin tertemiz olduğunu söyledik. Sen hâlâ burada paranoya olup konu açmaya devam ediyorsun. Amacın ne Allah aşkına forumda popüler olmak falan mı?

Son düzenleme:
Bak güzel kardeşim, burada kimse senin sorularına cevap vermek zorunda değil. İnsanların kendi hayatı, işleri var. Biz zaten sana defalarca sisteminin temiz olduğunu-sisteminin temiz olduğunu-sisteminin temiz olduğunu-sisteminin tertemiz olduğunu söyledik. Sen hâlâ burada paranoya olup konu açmaya devam ediyorsun. Amacın ne Allah aşkına forumda popüler olmak falan mı?

Kimsenin zorunda olmadığını biliyorum. Ancak defalarca demiş olabilirsiniz tamam da sadece basit bir soru soruyorum:
virüs dışında bir dosya kendisini başka yerlere atabilir mi ben sadece bunu sordum ve siz temiz kurulum yap diyorsunuz.

Kimsenin zorunda olmadığını biliyorum. Ancak defalarca demiş olabilirsiniz tamam da sadece basit bir soru soruyorum:
virüs dışında bir dosya kendisini başka yerlere atabilir mi ben sadece bunu sordum ve siz temiz kurulum yap diyorsunuz.
Temiz kurulum yap diyorum çünkü biz sana ne kadar cevap versek bile önceki konularla bağlantılı soru sormaya, konu açmaya devam ediyorsun.

Geri
Yukarı