Crack savunan arkadaşıma fidye virüsü bulaştı

Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisine göre yaşayacaksın. Sabah akşam noodle ve acılı bulgur (çiğ köfte) ile beslenip Steam'i oyunlarla doldurmak da ne bileyim. İlk 2-3 basamağı bir tamamla o zaman rahat rahat istediğini alırsın.

Eki Görüntüle 1382729

İki tane güzel repacker var bilen bilir. Birisi Empress'in kırdığı oyunlar için diğeri de seed yoğunluğu için güzel oluyor.
Ya yukarıda da yazdım, tuzu kuru olan ahkam kesiyor. Şimdi düşün hocam, akşama kadar çalışan, evini zar zor geçindiren ve şanslıysa kendine 3-4 saat ayıran bir insanın bilgisayar oyununa 300-500 lira para ödemesini beklemek ahmaklıktır. Ben şimdiye kadar tüm oyunları korsan indirdim ama beğendiğim oyunları alabileceğim* fiyata düştüğünde steam kütüphaneme ekliyorum, sırf vicdanımı rahatlatmak için. Steam hesabım oynadığım ama aslında oynamadığım oyunlarla dolu.

Ya yukarıda da yazdım, tuzu kuru olan ahkam kesiyor. Şimdi düşün hocam, akşama kadar çalışan, evini zar zor geçindiren ve şanslıysa kendine 3-4 saat ayıran bir insanın bilgisayar oyununa 300-500 lira para ödemesini beklemek ahmaklıktır. Ben şimdiye kadar tüm oyunları korsan indirdim ama beğendiğim oyunları alabileceğim* fiyata düştüğünde Steam kütüphaneme ekliyorum, sırf vicdanımı rahatlatmak için. Steam hesabım oynadığım ama aslında oynamadığım oyunlarla dolu.

Aslında pahalı değiller dolar kuru ile pahalılar neyse siyasete girmeyelim konu dışı olur.

Ya yukarıda da yazdım, tuzu kuru olan ahkam kesiyor. Şimdi düşün hocam, akşama kadar çalışan, evini zar zor geçindiren ve şanslıysa kendine 3-4 saat ayıran bir insanın bilgisayar oyununa 300-500 lira para ödemesini beklemek ahmaklıktır. Ben şimdiye kadar tüm oyunları korsan indirdim ama beğendiğim oyunları alabileceğim* fiyata düştüğünde Steam kütüphaneme ekliyorum, sırf vicdanımı rahatlatmak için. Steam hesabım oynadığım ama aslında oynamadığım oyunlarla dolu.

Dediğine sonunda kadar hak veriyorum benim dedim komple oyuna paramı verilir diyen parası olsa da vermeyen kesim.

Geri
Yukarı