Crack savunan arkadaşıma fidye virüsü bulaştı

Orada size katılıyorum eğlenmek herkesin hakkı ben biraz sinir oldum kişilerden dolayı agresif çıkışmiş olabilirim kusuruma bakmayın lütfen.
Yok hocam, estağfurullah. Ben de siz gibiyim zaten. Yeri geldi mi haklı, yeri geldi mi haksız buluyorum.
Ama crack kullanma yanım bir tık ağır basıyor :D Ben de her şeyi crack kullanırdım. Ne bi' virüs ne de kötü yazılım tarzı bir şey geldi başıma. 2015 senedinde sadece CS:GO oyununu Steam üzerinden satın alınca başladı her şey :D Genelde orjinal kullanıyorum artık. Programlar vs. hariç tabii ki :D

Bende crack kullanıyorum da sistemde önemli bilgi asla tutmam. Riskin farkındayım. Oyunlar 9283839292₺ olmasa da muhtemelen crack kullanmam.

Yok hocam, estağfurullah. Ben de siz gibiyim zaten. Yeri geldi mi haklı, yeri geldi mi haksız buluyorum.
Ama crack kullanma yanım bir tık ağır basıyor :D ben de her şeyi crack kullanırdım. Ne bi' virüs ne de kötü yazılım tarzı bir şey geldi başıma. 2015 senedinde sadece CS:GO oyununu Steam üzerinden satın alınca başladı her şey :D genelde orijinal kullanıyorum artık. Programlar vs. hariç tabii ki :D

Programlar mecbur biraz evet dediniz gibi ama oyun kısmında satın alıyorum ya da direkt oynamıyorum PC'mi zar zor çalışarak aldım başına bir şey gelmesini istemem.

Bende crack kullanıyorum da sistemde önemli bilgi asla tutmam. Riskin farkındayım. Oyunlar 9283839292₺ olmasa da muhtemelen crack kullanmam.

Eski PC'im varken umursamıyordum nasıl olsa kötü diyordum yüklüyordum insan çalışıp zorla aldığı bir şeyi bunu yaparken 2-3 defa en az düşünüyordur bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu orijinal, crack kavgası çok saçma, parası olan oyunu orijinal alsın, ne setup ile uğraşsın ne de hatalar ile, olmayan korsan indirsin. Korsan indirirseniz de tam tersini yaşarsınız.

Kurulum USB'si hazırlayın ardından yükleme ekranında yüklemeyi başlatmadan önce Shift + F10 basın açılan CMD ekranında notepad deyin ve farklı kaydeti seçin tebrikler artık ufak bir explorer.exe miz var oradan resimleri USB'ye kopyalayın. (dosyalar şifrelendiyle işe yaramayabilir)

Bir insan bütçesi olmadığı için korsan kullanabilir ama orijinal alanlara keriz gözüyle bakan aşağılık bir insandır. Umarım o resimler hiçbir zaman geri gelmez, ki gelmez de parasını vermezse 😎

Geri
Yukarı