Crack Windows 10'dan Windows 11'e geçilebilir mi?

K.Gablanee41

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
970 gaming msi anakart / msi gtx 1050 2gb oc / corsair vengeance 8gb ddr3 ram
amd fx 6300 işlemci / 500w cooler master psu / 240gb Kingston UV400 / WD Green 240gb sata ssd
Meslek
Bilgisayarcı
RAM
32GB 1600MHZ DDR3
SSD veya HDD modeli
C: Kingston UV400 sata ve D: WD Green 240gb sata.
Ekran kartı
MSİ GTX 1050 2GB
Anakart
MSİ 970 2133 MHz GAMİNG ANAKART
İşlemci
AMD FX 6300 3.50 GHz
Arkadaşlar, Windows 10 kullanıyorum fakat artık Windows 11'e geçmek istiyorum. Nasıl yapılacağını biliyorum kurulumu vs. vs. Ama bir sıkıntı yaşar mıyım? Çünkü bilgisayarımdaki Windows 10 crack (sahte yani) bununla Windows 11'e geçebilir miyim veya geçsem de Windows 10 kaldırılırken bilgisayarımda çökme yaşanabilir mi Windows 10'u ben internet kafeye kurdurttum, sizce geçerken bilgisayar çöker mi sorun yaşar mıyım? Auto ksm ile yüklenmiş herhalde tam olarak bilmiyorum ama büyük ihtimalle Auto ksm ile kurulmuş.

Arkadaşlar, Windows 10 kullanıyorum fakat artık Windows 11'e geçmek istiyorum. Nasıl yapılacağını biliyorum kurulumu vs. vs. Ama bir sıkıntı yaşar mıyım? Çünkü bilgisayarımdaki Windows 10 crack (sahte yani) bununla Windows 11'e geçebilir miyim veya geçsem de Windows 10 kaldırılırken bilgisayarımda çökme yaşanabilir mi Windows 10'u ben internet kafeye kurdurttum, sizce geçerken bilgisayar çöker mi sorun yaşar mıyım? Auto ksm ile yüklenmiş herhalde tam olarak bilmiyorum ama büyük ihtimalle Auto ksm ile kurulmuş.
Yükseltme şeklinde geçemezsiniz. Sisteminizde kritik olarak bulunması gereken TPM gereksinimi bulunmuyor. CPU gereksinimi küçük bir regedit hack'i ile düzeltilebilir. Sıfırdan 11 kurabilirsiniz setup üzerinde değişiklik yaparak.

Yükseltme şeklinde geçemezsiniz. Sisteminizde kritik olarak bulunması gereken TPM gereksinimi bulunmuyor. CPU gereksinimi küçük bir Regedit Hack'i ile düzeltilebilir. Sıfırdan 11 kurabilirsiniz setup üzerinde değişiklik yaparak.

En mantıklısı internet kafeye kurdurtmakmı oluyor.

Hocam isterseniz Rufus ile kurabilirsiniz. Kurulum Türkçe zaten :). Bir tek harddsik bölme aşamasına dikkat ederseniz rahatlıkla kendiniz kurabilirsiniz.

Ayrıca korsan Windows 10, Windows 11'e geçmenize bir engel oluşturmayacaktır.

Windows 11 kurma dosyası iniyor şu anda zaten. Depolama alanımda 100GB alan var Windows 10'un kurulu olduğu.

Bir de şunu soracaktım ben Windows 10'umu bir ara sıfırlarken çöktü PC internet kafeye götürdüm dedi ki buna sadece burada format atabiliriz dedi kendi kendine deneme çökertirsin bilgisayarı dedi.

En mantıklısı internet kafeye kurdurtmakmı oluyor.

Windows 11 kurma dosyası iniyor şu anda zaten. Depolama alanımda 100GB alan var Windows 10'un kurulu olduğu.
Hocam isterseniz internet kafeye kurdurun isterseniz kendiniz kurun. Eğer yapamayacağınızı düşünüyorsanız internet kafeye kurdurabilirsiniz.

Bir de şunu soracaktım ben Windows 10'umu bir ara sıfırlarken çöktü PC internet kafeye götürdüm dedi ki buna sadece burada format atabiliriz dedi kendi kendine deneme çökertirsin bilgisayarı dedi.

Adam seni keklemek için demiş olabilir işletim sistemi kurulumu o kadar da zor bir şey değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ahada bu videodan kurun.

Yükseltme şeklinde geçemezsiniz. Sisteminizde kritik olarak bulunması gereken TPM gereksinimi bulunmuyor. CPU gereksinimi küçük bir regedit hack'i ile düzeltilebilir. Sıfırdan 11 kurabilirsiniz setup üzerinde değişiklik yaparak.
Yükseltme ile geçebilir ben TPM olmadan yükseltme ile geçtim. DLL düzenleyip çıkan uyarıyı kabul ettim sadece.

Adam seni keklemek için demiş olabilir işletim sistemi kurulumu o kadar da zor bir şey değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ahada bu videodan kurun.

USB ile pek bilmiyorum normal olarak kursam olmaz mı?

Arkadaşlar bir de bir şey soracağım bilgisayar çöker mi Windows 10'u kaldıracak ya hani.

1674737535509.png

Ekrana bir uyarı geldi bu ney.

1674737693800.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı