Creality K1 alınır mı?

sucuklupilav

Decapat
Daha fazla  
Makinenin bilinen kronik sorunu var mıdır, parça yükseltimine ihtiyaç duyar mı onu merak ediyorum. Onun haricinde bu fiyat bandında daha kaliteli olanı varsa önerebilirsiniz, boyutu yüzünden tereddüt ettim ama baskı kalitesinin beni memnun ediceğine inanıyorum. @Siyah Martı hocam sizin de bu yazıcı hakkındaki görüşünüz merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar hocam gecici çözüm için pul takma işlemi nasıl oluyor nereden öğrendiniz kaynak gösterir misiniz yeni parçalar gelene kadar geçici bir çözüm sağlayalım bizde yardımcı olabilir misiniz aldığınız pulu vs linklerini atar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Makinenin bilinen kronik sorunu var mıdır, parça yükseltimine ihtiyaç duyar mı onu merak ediyorum. Onun haricinde bu fiyat bandında daha kaliteli olanı varsa önerebilirsiniz, boyutu yüzünden tereddüt ettim ama baskı kalitesinin beni memnun ediceğine inanıyorum. @Siyah Martı hocam sizin de bu yazıcı hakkındaki görüşünüz merak ediyorum.
hocam bence flsun v400 yazıcısını bir inceleyin

Arkadaşlar daha önceki mesajımda yazdığım gibi bir sebepten ötürü "seri numaramı kabul etmiyor"du Creality websitesi (2.99$'lık paket için), kendilerine e-mail attım düzelttiler. Böyle bir probleminiz varsa önce oradaki canlı sohbete "human" yazıp gönderin ki bir operatöre bağlanın, sonrasında durumunuzu anlatın size mail yoluyla yazacaklardır.

Merhabalar,

Öncelikle herkese bu konulardaki tecrübelerini paylaştıkları için çok teşekkürler.

Benim de aynı önceki bazı arkadaşlar gibi hotend'de tıkanıklık ve "extrusion" problemi gibi sıkıntılarım var fakat şu an farklı bir şey sormak istiyorum (bu konuların çözümünü).

Yine daha önceki arkadaşların da belirttiği gibi Creality'den "K1 Booster Kit" satın almak istiyorum 2.99 dolara fakat kupon almak için uğraşırken seri numarasını doğru girdiğimden emin olsam da bana yanlış girdiğimi ve böyle bir seri numarası olmadığını söylüyor. Böyle bir problem yaşayan var mı aramızda? Seri numarasını doğru girdiğimden eminim, belki tarayıcı vs gibi bir problem olabilir mi? Satın alan arkadaşlar nasıl kuponu elde ettiğini söylerse sevinirim.

Saygılar ve sevgiler
Creality bu yılın 2. yarısından itibaren resmi distribütörler aracılığı ile Türkiye'ye ithal edilmemiş olan ürünlere uluslararası destek vermiyor. Eğer seri numarasında hata yoksa satın almış olduğunuz firma ile görüşmenizi tavsiye ederim. Eğer creality booster Kit sayfasında ürününüzün seri numarası "bu siparişe uygun değil" gibi bir mesajı alıyorsanız, ürününüz seramik bloklarında sorun olmayan üretim serisinden çıkmış anlamına geliyor. Tabi ki bu sorun olmayacağı anlamını taşımaz.

Merhaba, iyi forumlar.

Bu yazıcıyı ön sipariş ile porimadan satın aldık. Yanında da 20 kilo kadar porima filament aldık.
Yazıcıdan baskı alabilmek gerçekten çok zor, özellikle ön siparişde gönderilen "bozuk" parçalar ile. Konuda bahsedilen 2 dolarlık upgrade de durumu açıklıyor zaten, bildiğiniz bozuk yazıcı sattılar.

Youtube'da birisi extrudet motorunun dişlilerinden birisine bir tane pul atıyordu. Biz de aynı şekilde pulu atarak extruder sorununu giderdik. Şuan elimizde pullu eski ve ön sipariş sonrası düzeltilmiş extruderli iki adet K1 yazıcı var. Bu yıl başından beri porimanın kalitesi çok düştü. Özellikle filament sarımı yüzünden sürekli dolanıyordu filament. Zamanla çeşitli çözümler getirdik fakat bizi yordu. Piyasadaki ucuz pahalı her türlü filamenti denedik. Şuan Microzey filament kullanıyoruz.

Bu arada bahsedilen kuponu sadece creality'den bireysel satın aldıysanız kullanabiliyorsunuz. Aracı bir firmadan satın aldıysanız öncelikle o firma ile iletişime geçin.
Hocam aldığımız yere ne yazmamız gerek?

Geri
Yukarı