Creality K1 alınır mı?

Kalibrasyon ayarlarını falan yaptirdin mi? Bi video olmasi lazim cikan usbde. Kargo icin mesaj geldi mi size bende hala tık yok?
dağıtıma çıktığında kargo mesajı geldi talimatları uyguladım sanırsam filamenti takamıyorum yada filamentin yolunda bi sıkıntı var ilk açtıgımdan biraz filament akıttı sonrasında gelmedi

Seri numarasından anlayabilir miyiz ya da nasıl anlaşılır bilmiyorum şu anlık bir problem yok gayet sağlıklı yazdırıyor az biraz uğraşıp filamentin gelmesini sağladıktan sonra iki örneğide hiç ayar yapmadan test için yazdırdım bir sıkıntısı yok makinenın

Dosya Ekleri

• IMG_5156.jpeg
    IMG_5156.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 48
Seri numarasından anlayabilir miyiz ya da nasıl anlaşılır bilmiyorum şu anlık bir problem yok gayet sağlıklı yazdırıyor az biraz uğraşıp filamentin gelmesini sağladıktan sonra iki örneğide hiç ayar yapmadan test için yazdırdım bir sıkıntısı yok makinenın

Yazdıramama sorununu nasıl çözdün? İlk ısı testinde filament aktı ama gemiyi bastır dediğimde hep boşa dönüp durdu extruder. Extruder tepesindeki kilidi de ortaya getirdim en sağa geçmiyor sanki

Çözdüm mevzuyu ya çok saçma bir olay var. Extruder tepesinde kilit iconu ve kilit açık iconu var ben kilit açığa doğru çektim kolu mantıken yazma kilidini kaldırması lazım. Tam tersi kilit kapalı yere getirince yazdırdı 😅

Son düzenleme:
Arkadaşlar cahilliğime verin bana bir tane logitech g933 menteşesi lazım. 3d print işi yapan bir yere bunu mu vereceğim ? Bunun mirror olanı lazım yani tam tersi. Memleket küçük Çorum 2-3 tane yer var galiba bu işi yapan. İnternetten yaptıracağım tavsiye edeceğiniz yer var mı yoksa direkt bu dosya ile basarlar mı? Kaç paradan fazla vermeyeyim birde. İyi sosyaller konu açmak istemedim.

Arkadaşlar cahilliğime verin bana bir tane logitech g933 menteşesi lazım. 3d print işi yapan bir yere bunu mu vereceğim ? Bunun mirror olanı lazım yani tam tersi. Memleket küçük Çorum 2-3 tane yer var galiba bu işi yapan. İnternetten yaptıracağım tavsiye edeceğiniz yer var mı yoksa direkt bu dosya ile basarlar mı? Kaç paradan fazla vermeyeyim birde. İyi sosyaller konu açmak istemedim.
Merhaba eğer model doğruysa yaptırabilirsin ben daha önce dışardan yaptırmadım ama internette modeli yükleyip fiyat çıkartan siteler mevcut

creality k1 sitesinde 1 ve 3 dolara bir paket var içinde kamera extruder 1kg filament falan varmış. Ama stokta kalmamış var mı daha önce alan? mail attım crealitye tekrar stoğa gelir mi diye bakalım ne diycekler

creality k1 sitesinde 1 ve 3 dolara bir paket var içinde kamera extruder 1kg filament falan varmış. Ama stokta kalmamış var mı daha önce alan? mail attım crealitye tekrar stoğa gelir mi diye bakalım ne diycekler
Normalde 103$ olması gerekiyor sıkıntılı seri için yaptıkları bi çalışmaydı seri numaranı yazıp kod alıyordun sanırsam yeni seride herhangi bi problem olmadığından bizim faydalanabileceğimiz bi kampanya değil diye düşünüyorum

Geri
Yukarı