Creality K1 alınır mı?

SercanODBS

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır neptune 4 Plus bekliyordum fakat hala satan aktif bir yer bulamadım ve Creality k1'in BİM'e 18.000TL'den geldiğini gördüm. Bu fiyata K1 alınır mı? Kullanan arkadaşların tecrübelerini öğrenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu fiyata çok iyi bir fırsat olmuş ilk gördüğümde çok üzüldüm çünkü alırken bana çok daha pahalıya denk geldi, kendimi kazıklanmış hissettim. Ürün olarak eğer yeni jenerasyon parçalarla satılıyorsa çok iyi olur ama üzerindeki hotend i extruder ı eski modelse biraz fazla sıkıntı çıkartabiliyor. Onun haricinde baskı kalitesi ve kolaylığı açısından bence oldukça güzel. Yani evet tavsiye edebilirim.

Bence bu fiyata çok iyi bir fırsat olmuş ilk gördüğümde çok üzüldüm çünkü alırken bana çok daha pahalıya denk geldi, kendimi kazıklanmış hissettim. Ürün olarak eğer yeni jenerasyon parçalarla satılıyorsa çok iyi olur ama üzerindeki hotend i extruder ı eski modelse biraz fazla sıkıntı çıkartabiliyor. Onun haricinde baskı kalitesi ve kolaylığı açısından bence oldukça güzel. Yani evet tavsiye edebilirim.
teşekkür ederim cevabın için peki bilgin var mı eski model ise hala 3$lık yükseltme paketini alabiliyor muyuz

Aynı yazıcıyı bende almayı düşünüyorum ABS baskı almayacağım diyorsanız PLA da işimi görür diyorsanız (ABS hava akımları sevmeyen bir filament kapalı tipteki yazıcıda basılması daha sağlıklı oluyor açık olan yazıcıları kapatıp basanlarda var) creality CR10 serisi, elegoo neptune 4 Pro yazıcılarada bakabilirsiniz

Kendi görüşüm K1 gibi 20K bandında olan bir yazıcıda çıkan problemler ile uğraşmaktansa neptune 4 Pro gibi 12K bandında olan yazıcıda çıkacak problemler ile uğraşmak daha karlı gibi creality yaptığı reklamlara göre düzgün bir ürün çıkarmadığını yapamadığını düşünüyorum

K1 hakkında yurt dışındaki yayınları da incelemenizi tavsiye ederim

Bende Neptune 4 plus bekliyordum fakat biraz daha bekletecek sanırsam k1 de piyasa fiyatının 2-3k altına ve peşin fiyatına 9 taksit imkanı ile geliyor beğenmezsem aldığım fiyata elden çıkarmam kolay gibi duruyor ayrıca diğer yazıcıların taksitli fiyatları 2-3k oynuyor gerçi alabilir miyim bilemiyorum kalır mı kalmaz mı şimdiden alan belkide hazırlamıştır kendininkini

Bende bu sabah BİM'den 9 taksite creality K1 aldım. Umarım güncellenmiş ve sorunsuz versiyon gelir. Filament ve yedek parça konusunda kullanıcı arkadaşların önerilerine açığım. Peşin fiyatına taksit imkanı beni almaya itti Türkiye satıcıları en düşük 21.000 civarında. Yabancı gruplardan takip ettiğim kadarıyla V1 sorunları çözülmüş. Bizim satın aldıklarımızda umarım sorunla karşılaşmayız ancak illaki sorunlar olacaktır. Bende yaşadığım tecrübeleri buradan aktaracağım.

Bende bu sabah BİM'den 9 taksite creality K1 aldım. Umarım güncellenmiş ve sorunsuz versiyon gelir. Filament ve yedek parça konusunda kullanıcı arkadaşların önerilerine açığım. Peşin fiyatına taksit imkanı beni almaya itti Türkiye satıcıları en düşük 21.000 civarında. Yabancı gruplardan takip ettiğim kadarıyla V1 sorunları çözülmüş. Bizim satın aldıklarımızda umarım sorunla karşılaşmayız ancak illaki sorunlar olacaktır. Bende yaşadığım tecrübeleri buradan aktaracağım.

Merhaba bende bugün gidip aldım Enpara kartıma taksit yapmadı o kısmı üzücüydü fakat 18.000 iyi bir fırsat diye düşünüp aldım distribütörün kendi açıklamasını görmedim fakat birkaç kişiye distribütör tarafından yeni seri olduğu söylenmiş bekleyip göreceğiz aynı zamanda AliExpress'ten AI camera siparişi de verdim takip etmesi kolay olur diye sende bir bakmalısın

Son düzenleme:
Merhaba bende bugün gidip aldım Enpara kartıma taksit yapmadı o kısmı üzücüydü fakat 18.000 iyi bir fırsat diye düşünüp aldım distribütörün kendi açıklamasını görmedim fakat birkaç kişiye distribütör tarafından yeni seri olduğu söylenmiş bekleyip göreceğiz aynı zamanda AliExpress'ten AI camera siparişi de verdim takip etmesi kolay olur diye sende bir bakmalısın.

AI kamerayı ne kadara aldınız bir de gümrük ücreti ne kadar çıkıyor. Bu arada yazıcınız şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı