Creality K1 alınır mı?

Ben dün akşamda bugun sabahta bime gidip denedim ama sistem hatası veriyor sipariş geçemiyorlar, farklı 2 mağazada da denedik, merkezi aradılar ilgili kişi toplantıdaydı cevap bekliyoruz alamadık bi

Akbanka olmuyordu cok az bankaya taksit vardi isbank gibi
Merhaba benimde karta taksit yapılmamıştı sonrasında bime gidip yapılabilecek bir şey var mı diye sordum bölge sorumlusundan bilgi aldılar siparişi iptal etmeden faturayı iptal edip yenisini düzenlediler farklı karta 9 taksit olarak almış oldum
Ben dün akşamda bugun sabahta bime gidip denedim ama sistem hatası veriyor sipariş geçemiyorlar, farklı 2 mağazada da denedik, merkezi aradılar ilgili kişi toplantıdaydı cevap bekliyoruz alamadık bi
Stok bitmiş olabilir mi

Merhaba benimde karta taksit yapılmamıştı sonrasında bime gidip yapılabilecek bir şey var mı diye sordum bölge sorumlusundan bilgi aldılar siparişi iptal etmeden faturayı iptal edip yenisini düzenlediler farklı karta 9 taksit olarak almış oldum

Stok bitmiş olabilir mi
Stok bittiğinde ürünün sipariş ekranının hiç açılmadığnı söylediler, bilgiler bile girilemiyor yani, ama bunda girip sunucu hatası veriyor, bana biraz sistemsel bi problem gibi geldi, cevabı çok hızlı dönüyor servisten dönüş alamıyor gibi geldi (Yazılım test uzmanı olduğum için bu tahminde bulunuyorum) Bu arada bu sorunsuz yeni seri dimi ?

Hadi ya bilmiyordum. Ama afişin en altında hangi kartlara taksit olacağı belirtilmişti o yüzden üstünde durmadım fazla tüh.

earsivden faturasını bulabilen oldu mu?

Son düzenleme:
Stok bittiğinde ürünün sipariş ekranının hiç açılmadığnı söylediler, bilgiler bile girilemiyor yani, ama bunda girip sunucu hatası veriyor, bana biraz sistemsel bi problem gibi geldi, cevabı çok hızlı dönüyor servisten dönüş alamıyor gibi geldi (Yazılım test uzmanı olduğum için bu tahminde bulunuyorum) Bu arada bu sorunsuz yeni seri dimi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun 11. dakikasında yeni seri satılacağını söylüyor.

Bende almayı düşünüyorum. Yarın stok durumunu sormak ve almak için Bim'e gideceğim. Eğer alırsam ilk 3d yazıcım olacak. Başlangıç için biraz pahalı bir model ama kullanım kolaylığı beni cezbetti.

Şuan internette satıcılar fiyatını 17.200 e kadar indirdi, günlerdir bakıyorum dün bimden aldım bugun indirim yaptılar :)) Gerçi 9 taksit yapamıyolarda aynı fiyata

Şuan internette satıcılar fiyatını 17.200 e kadar indirdi, günlerdir bakıyorum dün bimden aldım bugun indirim yaptılar :)) Gerçi 9 taksit yapamıyolarda aynı fiyata
Türkiye de resmi olarak genix ve e datanın resmi distribütör olduğunu söylüyorlar 17.200e satılan ürünlerde bu firmaların getirdiği ürünlerse gayet iyi fırsat diye düşünüyorum diğer satıcılarda garanti yönünden problem olabilir

Domirobot da sitesinde K1 için şu ifadeyi kullanmış:
Türkiye Yetkli Distribütör firmalarından temin edilmiştir. Cihazlarımız Creality garantisi altındadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı