Crucial BX500 sıcaklık tespit edilemiyor

Hüseyinyıldız

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Crucial BX500 SSD alalı 1 hafta oldu ama HD Tune (C2) temperature hatası veriyor. Crucial markasının ısındığını biliyordum ama Micron firmasına güvenip almıştım. Sizce bir sıkıntı olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG-20200717-WA0001.jpg
    IMG-20200717-WA0001.jpg
    178,5 KB · Görüntüleme: 72
Merhaba arkadaşlar, Crucial BX500 SSD alalı 1 hafta oldu ama HD Tune (C2) temperature hatası veriyor. Crucial markasının ısındığını biliyordum ama Micron firmasına güvenip almıştım. Sizce bir sıkıntı olur mu?
Bu SSD'de bu durumu çok görüyorum. Firmware güncellemesi yapar mısın?
SSD sıcaklığını kontrol edin. Aşırı sıcaksa kasa içine SSD'ye üfleyecek bir fan takabilirsiniz.

Crucial Storage Executive Tool | Firmware Download | Crucial.com

Cevaplar için çok teşekkür ederim☺️.Kendi uygulamasından baktığım zaman hiçbir sıkıntı yok gözüküyor.Firmware son sürüm.CrystalDiskinfo SSD sağlığını %100 olarak gösteriyor.Galiba HD Tune hatalı
Arkadaşlar bir sorum daha olacak. Rampage glory G01 kasamın ön tarafında SSD yerleri içe doğru çıkıntılı olduğundan dolayı SSD'yi ön tarafa montajlayamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20200717_012910.jpg
    IMG_20200717_012910.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
@Hüseyinyıldız kendi uygulamasında bir sorun yoksa endişe etmenize gerek yok rahatça kullan. Kafana takılan herhangi bir şey olursa tekrar konu açma menüsünden açabilirsin iyi geceler :)

Hocam üstte yazdığım gibi SSD'yi kasanın ön tarafına takamadım. Sizce nasıl montajlarım?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı