İnceleme Crysis 1

1000 bölüm olsa tüm Crysis serileri yine sıkıılmadan oynarım çünkü adamlar yapmış.

Yok ya ben 3 oyunda doydum artık daha fazla çıkmasına gerek yok ama adamların en büyük serisi tabii ki de suyunu çıkarıcaklar.

Koskoca dediğiniz oyunun klasik bir FPS oyunundan farkı yok evet kendi yılına göre çok iyi grafiklere sahip fakat ben bunu umursamıyorum inan bu serinin haterı değilim hatta benim için çok özel bir oyun fakat kabul etmek lazım bu oyun Türkçe dublaj olmasa ve grafikleri yılına göre güzel olmasa gerçekten "koskoca" oyun denmezdi "bence" büyük ihtimal çoktan unutulup giderdi ki bence hikaye olarak da zayıf bir oyun ilk oyun daha çok aksiyon ağırlıklı asıl hikaye 2-3 üncü oyunlarda anlatılıyor denebilir.
Ama bu inceleme yazdıktan sonra benim de aklıma geldi 69 gerçekten az gibi düzeltip 73-75 olabilir.
Klasik bir oyun mu ? Çıktığı yıllarda yaptığı sükseden haberiniz yok heralde. Oyun dergilerini bile alt üst etmişti. Firmalar Türkçe alt Yazı için bile yapmıyorken dublaj yapmalarını saymıyorum bile .

Klasik bir oyun mu? Çıktığı yıllarda yaptığı sükseden haberiniz yok herhalde. Oyun dergilerini bile alt üst etmişti. Firmalar Türkçe alt yazı için bile yapmıyorken dublaj yapmalarını saymıyorum bile.

Çıktığı yılda bende vardım hocam ne kadar iyi çıkışlı bir oyun olduğunun farkındayım ama dürüst konuşalım bu oyunun grafikleri bu kadar iyi olmasaydı gerçekten yarısı kadar ünlü olur muydu Türkçe dublaj olmasını zaten takdir ediyorum ama bir oyun grafik ve Türkçe dublaj ile iyi olmaz bunları çıkarınca ortaya sizce ne kalıyor düz bir FPS oyunu dediğim gibi hikayesi zaten anlatılmadı ilk oyunda düzgün 3-4 mekanik ile oyun güzel olmaz ki oyunun çoğu mekaniği ortalama veya ortalama altı.
Yakın zamanda birdeğa oynayacağım tekrardan inceleme yazmayı düşünüyorum sizi etiketlerim konuma.
Ve inanın Crysis 1 benim için çok özel bir oyun.

Geri
Yukarı