CS 2 hassasiyet sorunu

FPS ani düşüşünden dolayıdır hocam FPS katletmişler optimizasyonu öldürmüşler çok kötü bir oyun çıkarmışlar ortaya rezalet PCem FPS ani düşüşü ve kasma donma optimizasyon sorunları yüzünden bozulacaktı neredeyse. Düzeltilecek diyorlar ama bakalım umarım düzelir.

RAW girişi ayarı ile fare ivmesi ayarı CS2'de yok, muhtemelen bunlardan dolayı. Aynı durumdan muzdaribim ben de.

Oynanabilirliğini öldürmüşler bence kendimi kasıntı hissediyorum.

FPS ani düşüşünden dolayıdır hocam FPS katletmişler optimizasyonu öldürmüşler çok kötü bir oyun çıkarmışlar ortaya rezalet PCem FPS ani düşüşü ve kasma donma optimizasyon sorunları yüzünden bozulacaktı neredeyse. Düzeltilecek diyorlar ama bakalım umarım düzelir.

Hocam i5 6400 RX 5500 XT 8 GB da oynuyorum o kadar büyük bir sorunla karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Hocam hassasiyet bana delaylı gibi geliyor hiç bir türlü flick atamıyorum. Tick muhabbeti falan yalan dolan hiç güzel hissettirmiyor. Mousem Rival 3 olmasına ve ayarlarım CS:GO da çok güzel çalışıyor olmasına rağmen şuan tamamen iğrenmiş durumdayım yardımcı olacak biri var mı acaba?

Oynanabilirliğini öldürmüşler bence kendimi kasıntı hissediyorum.

Hocam i5 6400 RX 5500 XT 8 GB da oynuyorum o kadar büyük bir sorunla karşılaşmadım.

Hocam sizinle aynı işlemciyi kullanıyorum ekran kartı ile uyumlu mu memnun musunuz? Darboğaz vs oluyor mu?

Hocam hassasiyet bana delaylı gibi geliyor hiçbir türlü flick atamıyorum. Tick muhabbeti falan yalan dolan hiç güzel hissettirmiyor. Farem Rival 3 olmasına ve ayarlarım CS:GO'da çok güzel çalışıyor olmasına rağmen şu an tamamen iğrenmiş durumdayım yardımcı olacak biri var mı acaba?

Acaba bununla ilgili mesela PC hassasiyeti atıyorum 10 ise CS2'de bu değer 3.50ye eşittir vs bir değerleme yapılabilir mi? Bende alışık olduğum PC hassasiyetini bulamadım CS2'de.

Son düzenleme:
Hocam sizinle aynı işlemciyi kullanıyorum ekran kartı ile uyumlu mu memnun musunuz? Darboğaz vs oluyor mu?

Acaba bununla ilgili mesela PC hassasiyeti atıyorum 10 ise CS2'de bu değer 3.50ye eşittir vs bir değerleme yapılabilir mi? Bende alışık olduğum PC hassasiyetini bulamadım CS2'de.
Hocam son güncellemelerle düzeldi oyun. Hassasiyete artık alıştık yapıcak bişe yok :). Ama hala ne oldu bitti anlamış değilim bana hala daha GeForce'den renk ayarı yapılmış CS:GO oynuyormuşum gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı