CS 2 olmamış bir oyun

Ne yaşıyorsun dayıııı.
Geçen Çoruma bir iş için gittim. Yolda biri durduk yere başka birinin üzerine molotov attı, adamın üzerindeki elbeseler hiç tutuşmadı. Tıs Tıs diye bir ses geldi anlamadım. Full bi ateş alanın içinde 4-5 saniye Tıs Tıs olduktan sonra elinde birden bire bir bomba belirdi. Onu kendine molotov atan kişiye fırlattı ama bomba kendi yakınlarında patladı 1 metre kadar uzakta, lakin adama hiçbir şey olmadı. Dedim tamam bu çok gerçekti. Kesin CSGO oyuncusu rankıda Global dedim.

Evet abi, grafik olarak CS daha gerçekçi.
Hayır Mario'nun grafikleri daha gerçekçi.

bende bekledim beta sürümünde davet almayı ama kısmet çıkınca oynamak oldu. ,lk etapta cs go nun verdiği o tadı kesinlikle vermiyor. müzikler berbat ötesi bugün ilk kez indirdim bi rekabet oynayayım dedim , nesneler gözüme aşırı parlak geldi heryeri gereksiz şekilde renklendirmişler ve oyun mekaniği cs go ya göre daha yavaş. bıcakla veya bomba ile daha hızlı koşmam gerekirken eskisine göre daha yavaş. oyunun akıcılığı kaybolmuş durumda. 1.2 den beri cs oynarım efekleri gerçekten çok kötü oyuna konstantre olmamı engelleyecek kadar çok detay var oyunda. sisin içinden mermi geçtğinde, merminin geçtiği yer bile belli oluyor sanki naylondan bi sis yapılmış gibi. cs go da ciddiyet vardı 2 de o kaybolmuş durumda. şimdilik deneyimlediğim bu kadar

Bence leş sayın 10 ya da altında olduğu için oyuna sinirlendin.

Oyunda aldığım kill ile olayın bir alakası yok. Sadece oyun çok fazla basit ve bu da sinir bozucu. Longtan bir adam çıkıp 5 kişiyi yere seriyor. Bunu CS:GO'da yapmak daha zor. Ama CS 2 olunca gayet basit.

Oyunu iyi oynayamayan insanların gelip oyunu kötülemesi ve sanki o bırakınca şirketin çökecekmiş gibi konuşması bitmiyor ve bitmeyecek sanırım.
Adam daha round sonu adamlara kaç vurduğunu ve kimden ne kadar hasar aldığı görselini fark etmemiş gelmiş burada oyun hakkında yorum yapıyor.

Ve senin gibiler sırf oyunu iyi oynuyor diye oyunu sanki dünyanın en iyi oyunuymuş ve sanki oyunu babası çıkartmış gibi savunması insanı daha da sinir ediyor. Oyunun gösterge arayüzü o kadar saçma olmuş ki oyunu sanki oynuyormuş gibi değil de sanki izliyormuş gibi hissediyorum. Para göstergesini bile zar zor gördüm. Sizin gibiler yüzünden oyunlar sakat kalıyor. Aynı sizin gibi yani.

1.6 Oynayın baba CS 2 de nedir nediysen 🤣🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı