CS2 olmamış diyenlerin beklentileri nelerdi?

Hadi bu video sahte diyelim bunun haricinde yeni VAC ile alakalı birkaç fotoğrafı var hile sistemi yapmak cok kolaysa sende yap hadi vgcde ilk başta bağıra bağıra en iyi hile sistemi biziz diyordu şimdi Valorant'ta hep hile var Valorant hiç yenilikçi değil report sistemi calışmıyor geri bildirimdeki cevaplar hep aynı CS 11 yılda bu hale geldi ama Valorant 3 yılda bu hale geldi Riot'un tek deri para ve CS2 henüz tamamlanmadı CS:GO'da ilk cıktığında sevilmemişti ama getirdikleri Update ile betaber bayağı iyi oldu.

Bitmedi şu fanboyların kolaysa sen yap mevzusu komiksiniz gerçekten Valorant'ta nerede hep hile var kaynak? Kaç tur Valorant oynadınız acaba geçen sezonu yücelik 2 olarak bitirdim toplamda 5 hile falan geldi 5I de sonradan banladığına dağir mesaj geldi daha toxicleri banlamasından bahsetmiyorum en az 5-10 tane toxic oyun sonunda ceza aldığına dağir mesaj geldi Valve para göz bir şirket bunu kabullenin artık yeni bir hile sistemi de muhtemelen gelmeyecek Valorant hiç yenlikçi değil diye saçmalamışsınız her ay yeni güncelleme 4 ayda bir yeni ajan ve harita getiren animasyonlar çıkaran şirket mi yenlikçi değil tamamdır hocam siz CS oynamaya devam edin.

Bitmedi şu fanboyların kolaysa sen yap mevzusu komiksiniz gerçekten Valorant'ta nerede hep hile var kaynak? Kaç tur Valorant oynadınız acaba geçen sezonu yücelik 2 olarak bitirdim toplamda 5 hile falan geldi 5I de sonradan banladığına dağir mesaj geldi daha toxicleri banlamasından bahsetmiyorum en az 5-10 tane toxic oyun sonunda ceza aldığına dağir mesaj geldi Valve para göz bir şirket bunu kabullenin artık yeni bir hile sistemi de muhtemelen gelmeyecek Valorant hiç yenlikçi değil diye saçmalamışsınız her ay yeni güncelleme 4 ayda bir yeni ajan ve harita getiren animasyonlar çıkaran şirket mi yenlikçi değil tamamdır hocam siz CS oynamaya devam edin.
ne kadar alıyorsun riottan

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence yeni fizikler getirmeleri lazımdı şahsen ben bekledim zaten herkes artık oyunun mekaniklerini biliyor alıştı daha iyi olurdu bence.

VAC LIVE gelmezse kimse başka oyunlardan temelli dönmeyecek.

Hocam bu Valorant'ın fanboyluğu değil mi? Youtube'de arat bakalım Valorant Hack diye Riot'un Anti-Cheat'ini bypass'layanları bi bak bakalım banlanıyorlar mı? CS2 için gelecek VAC Live, Riot gibi ayrı bi çalışan program değil de direk oyunun içinde çalışan bir sub-program olucak. Kapatılması zor yani. Kapatacaklar mı? Elbette. Şu an Warzone2'de de hile var. Battlefield 2042'de de hile var. Bırak o oyunları, Elden Ring'de bile hile var. Hile illaki olucak.

Yenilik konusuna gelince kaç tane ajan birbirinden farklı? Kaç tane ajan kendine özel hiçbirinde olmayan bir efekt yaratabiliyor? En son ne zaman hangi harita çıktı? Ve çıktıysada beğenildi mi? CS'nin animasyonlara ihtiyacı var mı? İlla silahı reload atmak için eli ile havayı tutup çeksin, o sırada reload mı olsun illa bu animasyon mu gerek CS'nin iyi olması için? AK-47a'ye ejder modeli mi gelsin? Hareketli skinler mi olsun? AWP Dlore'den ateş edince alev mi çıksın ejderin ağzından? Bunlar mı yenilikçi oluyor açıklasana.

O zaman siz Valo'dan devam biz CS'den devam.

Hocam bu Valorant'ın fanboyluğu değil mi? YouTube'da arat bakalım Valorant Hack diye Riot'un Anti-Cheat'ini bypass'layanları bir bak bakalım banlanıyorlar mı? CS2 için gelecek VAC Live, Riot gibi ayrı bir çalışan program değil de direk oyunun içinde çalışan bir sub-program olacak. Kapatılması zor yani. Kapatacaklar mı? Elbette. Şu an Warzone2'de de hile var. Battlefield 2042'de de hile var. Bırak o oyunları, Elden Ring'de bile hile var. Hile illaki olacak.

Yenilik konusuna gelince kaç tane ajan birbirinden farklı? Kaç tane ajan kendine özel hiçbirinde olmayan bir efekt yaratabiliyor? En son ne zaman hangi harita çıktı? Ve çıktıysada beğenildi mi? CS'nin animasyonlara ihtiyacı var mı? İlla silahı reload atmak için eli ile havayı tutup çeksin, o sırada reload mı olsun illa bu animasyon mu gerek CS'nin iyi olması için? AK-47A'ye ejder modeli mi gelsin? Hareketli skinler mi olsun? AWP Dlore'den ateş edince alev mi çıksın ejderin ağzından? Bunlar mı yenilikçi oluyor açıklasana.

O zaman siz Valorant'dan devam biz CS'den devam.

Oh be sonunda aradığım yorum.

CS2 için gelecek VAC Live, Riot gibi ayrı bir çalışan program değil de direk oyunun içinde çalışan bir sub-program olacak. Kapatılması zor yani. Kapatacaklar mı? Elbette. Şu an Warzone2'de de hile var. Battlefield 2042'de de hile var. Bırak o oyunları, Elden Ring'de bile hile var. Hile illaki olacak.

Olacak zaten sinirlendiğim kısım Valve şirktenin para göz olması ve sırf milleten para koparmak için daha iyi bir anti hile sistemi getirmemesi ve buna rağmen savunan insanlar.

Yenilik konusuna gelince kaç tane ajan birbirinden farklı? Kaç tane ajan kendine özel hiçbirinde olmayan bir efekt yaratabiliyor?

Bu bütün CS fanboylarının ağzında hangi ajanın hangi özeliği birbiri ile benzer söyler misiniz belki flashlar olabilir ama hepsinin atılış şekli birbirinden farklı? CS de taktik adına sadece 3-4 tane bomba var kıyaslamak gerekirse

Ve çıktıysada beğenildi mi?

Ben gayet beğeniyorum yeni mapleri breeze biraz fazla büyüktü o kadar kalanları gayet yeterli ve güzel mapler burası tamamı ile kişiye özel bir durum.

CS'nin animasyonlara ihtiyacı var mı? İlla silahı reload atmak için eli ile havayı tutup çeksin, o sırada reload mı olsun illa bu animasyon mu gerek CS'nin iyi olması için?

Evet? Animasyonalr çok çok daha hüş duruyor ihtiyaç diyemeyiz belki ama büyük bir artı.

Hareketli skinler mi olsun?

Olsun niye olmuyor mantıklı bir adet sebep?

Bunlar mı yenilikçi oluyor açıklasana.

Evet bunlar +oyuncu etkinlikleri +hikaye +daha çok e-spor maçı +birkaç ayda bir gelen yeni ajan harita ve skinler.
CS bu zamandan beri ne geldi yenilik olarak Valorant ajan ve harita çıkartırken CS tavuk getiriyordu oyuna.

Geri
Yukarı