CS2 olmamış diyenlerin beklentileri nelerdi?

Aynı muhabbet al işte, oyunda 10+ ajan var ve sadece Flash'lar değil, bütün smokeler aynı demek istiyorum. Hatta direk bazı bombalar aynı, kör etme mekanikleri aynı. Aynı skiller sadece biri mavi biri kırmızı. Biri yakıyor biri ses çıkarıyor. Biri düz hiçbir şey yapmıyor sadece görüşü blokluyor.

"Bu bütün CS fanboylarının ağzında hangi ajanın hangi özeliği birbiri ile benzer söyler misiniz belki flashlar olabilir ama hepsinin atılış şekli birbirinden farklı? CS de taktik adına sadece 3-4 tane bomba var kıyaslamak gerekirse"

Bunu diyen de sizsiniz. Bende aynı olan özellikleri söyledim. Phoenix ile Viper duvarı niye aynı o zaman açıklar mısın?

Aynı değil biri tek seferli ve sana can veriyor diğerinin istediğin zaman acıp kapatabiliyorsun ve menzili daha uzun vs birine ton verebiliyorsun diğerine veremiyorsun bir sürü fark var siz bunlara aynı demenin mantıklı olduğunu savunuyorsunuz ama iyi Sosyaller.

Aynı değil biri tek seferli ve sana can veriyor diğerinin istediğin zaman acıp kapatabiliyorsun ve menzili daha uzun vs birine ton verebiliyorsun diğerine veremiyorsun bir sürü fark var siz bunlara aynı demenin mantıklı olduğunu savunuyorsunuz ama iyi Sosyaller.
Menzili daha uzun olması fark yaratıyor mu geçrekten? Birinin sana can vermesi ajan'ın özelliğine bağlı değil mi? Başkalarına can verebiliyor mu? yoo. Açıp kapatıyorsun ne yapayım? Aynı işlev hiçbir farkı yok aç kapa yapınca. Birinin tonunu arttırıyorsun da ne fark ediyor hocam bunu demeye çalışıyorum. İşlev aynı işlev ve sen bunun hepsinin aynı olmadığını olduğunu savunuyorsun. Ne diyim hocam mutluysan bidahaki ajanın smoke'si de duvarı da gökkuşağı falan olur rengi de farklı deriz o zaman pardon.

Videonun altındaki kaymalar ben gerçek değilim diye bağırıyor ayrıca yukarıda attığım videoyu izlediniz mi son olarak adamlar bir smoke mekaniğini biz getirdik diye paylaşmadıkları yer kalmadı yeni bir anti hile sistemi olsa kesin duyardık CS'ye yine eğlenmek için para vermek gerekecek gibi duruyor.
Gereksiz fanboyluğa gerek yok güzel ama geç kalınmış ve yetersiz bir güncelleme sistem gereksinimlerini düzeltmeleri gerekiyor şu anda hile sistemi de olmaz ise bir adım ileri gidemez CS.
Fr7xG9EWYAI8Ox0

Bu gördüğünüz CS2 Official hesabının bile takip ettiği Gabe Follower adlı twitter kullanıcısının paylaştığı VAC Live sızıntısı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ise sızan görüntü.

Dikkatli bakacak olursanız sızan kodların açıklaması ne ise oyun içi açıklamada birebir aynı. Buda sızan videonun gerçek olma olasılığını bi hayli arttırıyor. CS2 test aşamasına geçirildiğinden beri çıkan sızıntıların haddi hesabı yok. Ve hiçbiri daha CS2 tarafından doğrulanmış veya oyuna eklenmiş şeyler değil. Bu sızıntıların hepsinin gerçek olmadığını düşünmek absürt geliyor ki bu sızıntıları çıkaran elemanlar CS2 çıkacağının sızıntılarını toplulukla paylaşan o nedenle oyuncular tarafından güven kazanan kullanıcılar. Yenilikler gelmeden sızıntıları geliyor ki buda CS2 için ne kadar hızlı şekilde geliştirmeye gayret gösterdiklerinin aynası bence. Oyun test aşamasında adamlar bir şeyler deniyor oyuna ekliyor ve doğru çalışıp çalışmadığını bilmeden duyurmak istemiyorlar. Test aşamasında ki bir oyunun ''test aşamasında'' olan yeniliklerinin acele edip zamanında paylaşılmaması gayet normal bence duymamanızın sebebi bu olabilir.

Geri
Yukarı