CS 2 skin için tavsiye

Godsume

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar,

CS 2 için skin almak istiyorum, Steam içinde düşen kasaları açmak genelde 2.5 dolar ve genelde de çok kötü şeyler çıkıyor. Skin için acaba pazardan skin mi çekmek mantıklı yoksa key-drop, hellcase gibi sitelerde bakiye ile mi daha rahat skin yapılır?

Yani hangi yolla daha ucuza daha güzel skinler alabilirim?

Ucuza derken? Net bir bütçe belirtin. Ayrıca indirim kovalamadıkça ucuza güzel skin almak zor. Net bir bütçe verebilir misiniz?

Net bir bütçe yok, 70-80 dolar gibi bir bütçe belirledim. Ara sıra Twitch'den yayın yapıyorum insanlarda 10-15 binlik bıçaklar var (küçük yayıncılarda bile) yani bunu gidip 10 bin basıp aldıkları düşünmüyorum. Acaba diyorum sitelerden kasa açarak mı elde ediyorlar. Ucuzdan kastım bu.

Yani gidip bir AWP skinine 400-500 TL vermektense 400-500 TL siteden kasa açarak daha iyi skinler alabilir miyim katlayabilir miyim gibisinden soruyorum.

Net bir bütçe yok, 70-80 dolar gibi bir bütçe belirledim. Ara sıra Twitch'den yayın yapıyorum insanlarda 10-15 binlik bıçaklar var (küçük yayıncılarda bile) yani bunu gidip 10 bin basıp aldıkları düşünmüyorum. Acaba diyorum sitelerden kasa açarak mı elde ediyorlar. Ucuzdan kastım bu.

Yani gidip bir AWP skinine 400-500 TL vermektense 400-500 TL siteden kasa açarak daha iyi skinler alabilir miyim katlayabilir miyim gibisinden soruyorum.
Ben kaç tane kasa açtım ve gelen en pahalı skin ortalama 130-150 TL civarındaydı. Kasaları Steam üzerinden açtım.

Keydrop gibi sitelerden kasa açarak şansını deneyebilirsin lakin zaten bütçen kısıtlı ise kasa açman mantıksız. CS eşyaları sıkıldığın zaman satıp para olarak çektiğin için yüksek meblağlı skinler almak da problem olmuyor o yüzden herkeste pahalı envanter görebilirsin. Sana tavsiyem kasa açma işine bulaşma.

Yeni konular

Geri
Yukarı