CS 2 tam bir hayal kırıklığı

• Konuyu başlatan Alizm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 148
  • Görüntüleme 14B
Siz ve sizin gibi insanlar Ne bekliyordunuz ben anlamadım açıkçası. Ciddi anlamda soruyorum. Ne bekliyordunuz? X basınca "kanatlı nükleer bomba at!" tuşu falan mı?

Grafikler-Gelişti.
Oyun motoru-Gelişti.
Oyun içi fizik-Gelişti.
Ses kalitesi-Gelişti.
Tick problemi-Çözüldü.
Hile Koruması-Arttırıldı.

Yani, daha ne isteyebilirsiniz anlamış değilim doğrusu. Garip.

Oyunu daha oynamadım tabii ki ancak şunu deme istiyorum kaç sene beklendi bu oyun ancak öyle muazzam bir değişiklik yapmamışlar. Birkaç silahın sesi değişmiş. Karakter yürürken kendi ayağını görebiliyor. Bazı animasyon değişiklikleri ve biraz grafiğin gelişmesi. Ben çok daha şey bekliyordum. Ben bu değişiklikleri Valorant ile mücadele olması için yaptıklarına inanıyorum. Öyle yıllardır üzerinde çalışılmış bir şeye benzemiyor.

Bu arada 128 tick olayı iyi olmuş.
Kapalı betada zaten. Kendi oyun motoruna sahip olduğu için güncellemeler çok daha hızlı gelecek. Zaten oyun Valorant'tan iyiydi ama eskimişti. Şimdi çok daha iyi oldu

Oyunu daha oynamadım tabii ki ancak şunu deme istiyorum kaç sene beklendi bu oyun ancak öyle muazzam bir değişiklik yapmamışlar. Birkaç silahın sesi değişmiş. Karakter yürürken kendi ayağını görebiliyor. Bazı animasyon değişiklikleri ve biraz grafiğin gelişmesi. Ben çok daha şey bekliyordum. Ben bu değişiklikleri Valorant ile mücadele olması için yaptıklarına inanıyorum. Öyle yıllardır üzerinde çalışılmış bir şeye benzemiyor.

Bu arada 128 tick olayı iyi olmuş.

Valorant ile mücadele? İyi güldüm, sağol. Adamların gram umurunda olmayan oyun, her dakika oyuncu sayısı rekorunu tekrardan kırıyor. Valve'ın, Valorant'ı iplediğini sanmıyorum.

Tick sistemini kaldırıp çok daha iyi bir sistem getirdiler. Bu arada bu değişiklikleri iki yıl içerisinde yaptılar. İleride oyuna daha çok güncelleme getirirler. Oyunu Source 1 üzerinden 2'ye aktarırken de bence bu kısa sürede gayet iyi yenilikler sundular.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valve'dan bahsediyoruz küçük bir oyun firması değil, zamanında zamanın ötesinde bir oyun yapan firma bu, Valve CS'yi saldı büyük ihtimalle çünkü cidden şu güncellemenin hiçbir olayı yok yani, daha fazlasını beklerdim.

Source 2 çıktığındaki veriyi kullanmak ne kadar mantıklı :D siz şimdi gider şubat ayındaki anlık oyuncu sayısı rekorunu filanda atarsınız. Oyuncu sayısının az olmadığı doğru ama azaldığı bir gerçek, muhtemelen yazdan sonra da düşmeye devam eder. Çünkü oyun artık günümüze ayak uyduramıyor, en basitinden bilgisayar oynayanların yaş kitlesine (ortalama 10 yaş :D ) hitap etmiyor. CS 1.6 zamanındaki oyuncu kalitesi ile şimdiki bir değil. Şahsen ben (köydeki internet kafede saati 50 kuruştan günde 5 saat CS 1.6 oynayan PC bağımlısı) bile Valorant'ı CS'ye tercih ediyorsam 11-12 yaşındaki oyuncuların hangisini seçeceğini tahmin etmek zor değil.

Aynen ya işte bu tam da aradığım yorum! Kesinlikte Valorant da pick ekranında instalock atıldı diye insanların değerlerine söven insanlar da 35 - 40 yaşında insanlar zaten (!)

Valve'dan bahsediyoruz küçük bir oyun firması değil, zamanında zamanın ötesinde bir oyun yapan firma bu, Valve CS'yi saldı büyük ihtimalle çünkü cidden şu güncellemenin hiçbir olayı yok yani, daha fazlasını beklerdim.

Ya kanka bir git şuradan lan rekabetçi oyunundan ne bekliyosunuz adamlar hiçbir rekabetçi oyununda olmayan zamanın ötesinde bir subtick olayı getirdiler fizikleri süper hile korumasını artırıyorlar anlamıyorum sizi.

Geri
Yukarı