CS:GO 1 kere hile kullanımından donanım banı verir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 1 sefer hile kullandım yeni hesap, yeni numara, yeni mail açtım. Gittim 1 TB SSD aldım temiz olsun diye. Hesabımda Karambitim var donanım ban atarlar mıı? Korkudan envanteri hesaptan hesaba aktarıyorum yoruldum.
En fazla hesabın banlanır, yaşadım da söylüyorum.

Ben 1 sefer hile kullandım yeni hesap, yeni numara, yeni mail açtım. Gittim 1 TB SSD aldım temiz olsun diye. Hesabımda Karambitim var donanım ban atarlar mıı? Korkudan envanteri hesaptan hesaba aktarıyorum yoruldum.
Banlanacağını zannetmiyorum ancak umarım banlanırsın.

Hile kullandığın hesabın banlanırsa banlanır diğer hesaplarına bir şey olmaz. Hileyi bilgisayarından sil, skinlerini yeni hesabına aktar ve yeni hesabında oynamaya devam et. Valve donanım banı atmıyor merak etme.

Eski numaran ve hesabın banlanabilir. Bilgisayarı temizledikten sonra yeni numaran ile açtığın hesabı kullanırsan bir sorun yaşamazsın. HWID ban yeme ihtimalin yok.

Eski numaran ve hesabın banlanabilir. Bilgisayarı temizledikten sonra yeni numaran ile açtığın hesabı kullanırsan bir sorun yaşamazsın. HWID ban yeme ihtimalin yok.

Bak şöyle olay var, yeni mail yeni numara yeni kredi kartı ama aynı fatura adresini kullandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1 sefer hile kullandım yeni hesap, yeni numara, yeni mail açtım. Gittim 1 TB SSD aldım temiz olsun diye. Hesabımda karambitim var donanım ban atarlar mıı? Korkudan envanteri hesaptan hesaba aktarıyorum yoruldum.

Yakalanırsan Steam hesabına VAC ban atar ve bir daha oynayamazsssın o hesap üzerinden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı