CS:GO 40 El Kazandım Hala Rütbem Gümüş 2

üst üste 8 lose ile rank düşmedim geçen ama sıralamada hep birinciydim bir ya da iki kerede ikinci. Rütbe sisteminin kesin bir sistemi yok bence.

Frag ile rütbe atlamanın bir alakası olmadığını yazmış adamın teki.. Sen 500 el kazansan da eğer kazanma/kaybetme oranın düşük ise ve oyunlarda MVP sayın azsa zor rütbe atlarsın. Ha bu arada elo'n o kadar düşükse bi 8-9 maç ard arda alman lazım.

Nova kalmak garip geliyor bana. Benim smurf hesapla 1 günde 9 rank atladım silver 2'den mg 1'e.

Garip olan bir şey yok aslında. Yeni başlayıp 100-200 saat dolduran bir çok kişi Silver'ı geçip Nova seviyelerine çıkıyor. Aim alma, silah kullanma, ses dinleme filan buralarda az biraz öğreniliyor. Nova 3-4'den sonra işler biraz daha ince detaylara bağlı ilerliyor.

Mesela bilgisayar donanımı ve diğer aksesuarlar bu detaylardan birisi. Birçok Nova oyuncusu da CS GO'da yeni olduğu için yeterli ekipmanı yok. Kendi kuzenimden biliyorum. Ofis mouse'u ve iphone kulaklığı ile 800 saat de oynasanız Nova'dan ötesi zor.

Mini harita takibi, oynanılan harita bilgisi, takım arkadaşlarına basitçe bilgi verebilmek, takım halinde oynamak, flaş-smoke kullanımı bunlar nova seviyesinde pek becerilemeyen veya önemsenmeyen küçük ama önemli detaylar.

Silver-nova sevdiği silahı çekip koşmaya başlayan bir kitle aslında.

Son düzenleme:
CS:GO'da çok kaybetmeye rağmen rütbe düşmemek
Bu konuda biraz açıklık getirilmiş. Fakat kısaca özet geçmek gerekirse win sayısı önemli değil. Önemli olan win serileridir. Seri yaptığınız zaman rank atlama ihtimali daha yüksek fakat düşük ranklerde oyunu satma, trolleme gibi olaylar çok gerçekleştiği için maalesef kolay kolay seri yapılamıyor. Bunun için tavsiyem arkadaşlarınız ile girmeniz ya da direkt oyun bul seçeneğini kullanmak yerine lobiden insanları seçerek gitmenizi tavsiye ederim. Farklı mapler oynamak vesaire önemli değil. Ben supremeden globala çıkmak için milli mapimiz olarak anılan ve en iyi bildiğim dust2'de 8 serilik galibiyet ile yükseldim. Oyun içinde k/d oranınıza dikkat edin ve bol bol edo puanı kazandıracak(bomba çözme veya kurma gibi) hareketler yapın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı