CS:GO 92 Maç kazandım ancak rütbem hala düşük

Hahaha arkadaşlar yapmayın lütfen 197 winim 600 saat oynamam var keleşlerle maç girip birinci ikinci oluyorum ve hala nova 1 im 50 maç neymiş ya :D

Düzenleme: Oyuna başladığımda aimbotz felan çalışmadım ve 25 win sonucu felan Nova 4 oldum. Sen aimbotz çalışıp nasıl Nova 2 oluyorsun.

Bence bu sorgulanacak bir şey değil. Benim en etkin oynadığım oyun World of Tanks o da FPS değil. Belki önceden oynadığın oyunların etkisi olabilir. Bence yavaş yavaş yükselmek daha mantıklı çünkü Nova 4'e çıktığı için ban yiyen bir arkadaşımız vardı burada.

Düzenleme: Nova 1 olduktan 1 hafta sonra bilgisayarım bozuldu ve SEM rankına düştüm. SEM'den sonra kolay kolay Nova'ya tekrar yükselemedim. Dün de 4 Türk arkadaş trollemek için oyundan attılar. Daha sonraki maçta berabere kalarak Nova 2'ye yükseldim.

Düzenleme: Madem 25 win'de nova 4 oldun taktik ver de bizde olalım.

92 win alman yada 1000+ saat cs oynamış olman seni iyi bir oyuncu yapmaz. Belkide 92 wini alırken 150 maç kaybettin. Yada oyuna ilk başladğında çok kötü oynuyorudun ve sonra kendini geliştirdiğinde elo düzeyin çok aşağılardaydı. Bende zamanında aynı problemi yaşıyordum. Oyuna abanınca ve hep 5 kişi ile girince (en azından ruslar yok) yavaş yavaş rank almaya başladım.

Rütbe sisteminin toplam saat ya da toplam win ile alakası yok. Bunlar sadece diğer oyuncuların ne kadar tecrübeli olduğunuz hakkındaki fikrini etkiler(ayrıca overwatch açılır fakat konu bu değil). Ne kadar kötü takım gelse de iyi takım geldiğinde bu oyuncuları arkadaş eklemeniz, kendi seviyenizi bulmanızı hatta sınırlarınızı zorlamanızı sağlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı