CS:GO 40 El Kazandım Hala Rütbem Gümüş 2

İsterse 300 win olsun yeteneğiniz belliyse o ranklarda kalırsınız. Rank atlamak için maçları üst üstte kazanmanız gerek. Bir win bir loss ile anca yerinizde sayarsınız. Örneğin 5-6 maç üst üste alırsanız eğer ranklarınız nova ya da mg seviyesindeyse rank atlama şansınız yüksek. Rank yükseldikçe son oynadığınız maçlardaki kazanma oranınızın da yükselmesi gerekir. Öyle 2 win al sonra 1 loss al sonra yine 1 win al 1 loss al ile olmuyor bu işler, istikrar lazım.

Beyler 85 Winim var. Çavuşken ilk nova 1 olmuştum sonra bir maç kaybettim diye yaklaşık 40 winlerde gümüşe düştüm 82-83 winde yeni nova 1 oldum. Gerisini siz düşünün. Csgo'nun rank sistemi saçma biraz. :)))
İsterse 300 win olsun yeteneğiniz belliyse o ranklarda kalırsınız. Rank atlamak için maçları üst üstte kazanmanız gerek. Bir win bir loss ile anca yerinizde sayarsınız. Örneğin 5-6 maç üst üste alırsanız eğer ranklarınız nova ya da mg seviyesindeyse rank atlama şansınız yüksek. Rank yükseldikçe son oynadığınız maçlardaki kazanma oranınızın da yükselmesi gerekir. Öyle 2 win al sonra 1 loss al sonra yine 1 win al 1 loss al ile olmuyor bu işler, istikrar lazım.

Kişisel beceriyle de olmuyor ki sadece be ustam. Takımında oynaması lazım :)

Buraya yillar once yorum atmisim ve simdi cs go ve diger oyunlarin berbat oldugunu dusunuyorum. Arkadaslar boyle aptalca seyleri oynamayin CS GO yaklasik 2 yildir oynamiyorum o oyunda gecirdigim vah +1000 saate vah

EDO ve kill çok önemli. Normalde kendim keleşim. Smurf silver hesabımda eğlenmek için oynuyorum bazen. Genelde 4-5 maç kazanınca bir üst rütbeye atıyor. Nedeni de dediğim gibi EDO ve kill fazlalığı.

İyi oynamamışsın, 40 el kazansan dahi arada kaybetmişsen bir bir, bir bir derken atlayamazsın.

Arka arkaya iyi skorla kazanırsan(10-12 kere arka arkaya) daha kolay atlarsın.

Bu konuya tek bir cevap yeterli. Yetenek arkadaşlar basit seyleri oyunda zorlaştırmayın ve rakibin ne yapacağını aklınızdan sürekli olarak geçirin ondan sonra oyununuza odaklanın. Rütbe zaten kendiliğinden oluşacak siz farkında olmadan.

Rank sistemi kesinlikle nasıl oynadığınızla ilgili. Seri kazanma yapmanız şart değil. Yan hesapta ortaya karışık bi' maç geçmişim vardı ve yine de rank atladım. Maçlarda 50 üzeri kill elde edebiliyorsanız ve edoların çoğu sizdeyse 1 günde bile rank atlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı