CS:GO art arda maç kazanmaya rağmen rank atlamıyor

Cs go da tuhaf bir rank sistemi var. Smurflerden biri dmg idi ilk maçında lem e attı. Diğer smurf hesabimi nova 1 e verdi, gerci istediğim de buydu. Ama tuhaf. Mainde supreme lem global karisik giriyorum ve bazı novalar(!) supremelere 5 basar, tabi gerçek nova olduğu ve temiz olup olmadığı malum.

Rank gümüş 4 olarak başladım 10.galibiyetimde gümüş 2 oldum 68.galibiyette gümüş 3'e çıkmayı başardım 78 maçtan 68'i kazandım 38'inde en iyi oyuncu oldum geri kalan maçlarda ilk 3'ten aşağı düşmedim en düşük 16 kill aldım maçların 40 tanesi uzun maçtı ama ben isyan etmiyorum :D

Çöp oyun. FACEIT bile hile dolu şu an. Keza Valorant da aynı şekilde. CS:GO mm rank smfc, FACEIT seviye7, valorant immortal 1. FPS oyun devri yavaş yavaş kapanıyor. Her türlü hile var böyle oyunlarda. MMORPG devri geri gelirse çok iyi olur. Mental sağlığımızı korumuş oluruz.

CS:GO'yu uzun süredir oynamıyordum. Son 1 aydır oynuyoruz art arda maç kazanmaya rağmen rank atlamıyor, 1 maç kaybettiğimde düştüm ve 2-3 maç kazanmama rağmen atlama olasılığı çok az neden kaynaklı? Tarihlere bakarsanız anlarsınız :D rank atlayıp atlamadığım rankın yanında ok işareti var oradan anlarsınız.

Eki Görüntüle 1842626

Eki Görüntüle 1842631
dünyanın en saçma derecelendirme formülünü kullanmasından kaynaklı, Glicko 2 Rating System

Bir kaç deney sonucunda keşfettim, yaljn olarak kill almaya oynamak rank atlamaniza fayda sağlamiyor.

Bomba kurmak veya çözmek killerden daha önemli.

CS:GO'yu uzun süredir oynamıyordum. Son 1 aydır oynuyoruz art arda maç kazanmaya rağmen rank atlamıyor, 1 maç kaybettiğimde düştüm ve 2-3 maç kazanmama rağmen atlama olasılığı çok az neden kaynaklı? Tarihlere bakarsanız anlarsınız :D rank atlayıp atlamadığım rankın yanında ok işareti var oradan anlarsınız.

Eki Görüntüle 1842626

Eki Görüntüle 1842631

Oyunda belli bir süre içerisinde kaç maç kazandığınıza bakıyor 1 hafta boyunca her gün oyun girip 15 tanesini kazanıp 5 tane kaybederseniz rank atlayamazsınız ama 1 hafta bekleyip diğer hafta 3 oyun üst üste kazanırsanız rank atlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı