CS:GO rank atlamıyor

MrCoffee

Hectopat
Yer
Big Bang, Sombrero Gökadası, M104
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet saçma konu çünkü CS rank sistemi anlaşılamıyor ama bu cidden fazla. Son 8 maçımı atıyorum çünkü daha fazla maç gözükmüyor maç geçmişimde. Hep aynı mapi oynamıyorum bir de, ona rağmen böyle.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1334).png
    Ekran Görüntüsü (1334).png
    669,9 KB · Görüntüleme: 210
  • Ekran Görüntüsü (1335).png
    Ekran Görüntüsü (1335).png
    689,7 KB · Görüntüleme: 172
  • Ekran Görüntüsü (1336).png
    Ekran Görüntüsü (1336).png
    692 KB · Görüntüleme: 133
  • Ekran Görüntüsü (1337).png
    Ekran Görüntüsü (1337).png
    690,4 KB · Görüntüleme: 128
  • Ekran Görüntüsü (1338).png
    Ekran Görüntüsü (1338).png
    684,2 KB · Görüntüleme: 121
  • Ekran Görüntüsü (1339).png
    Ekran Görüntüsü (1339).png
    687,6 KB · Görüntüleme: 109
  • Ekran Görüntüsü (1340).png
    Ekran Görüntüsü (1340).png
    698,1 KB · Görüntüleme: 87
  • Ekran Görüntüsü (1341).png
    Ekran Görüntüsü (1341).png
    701,6 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleme:
CS:GO'nun rank sistemi çok karışık bazıları hep aynı mapi oynadığın için zor rank atlar der bazıları hep aynı mapi oyna hızlı rank atlar der.
Arka arkaya 14Win alıp rank atlatmadığı zamanları bilirim bir garip çalışıyor maç atmaya devam hocam.

CS:GO'nun rank sistemi çok karışık bazıları hep aynı mapi oynadığın için zor rank atlar der bazıları hep aynı mapi oyna hızlı rank atlar der.
Arka arkaya 14Win alıp rank atlatmadığı zamanları bilirim bir garip çalışıyor maç atmaya devam hocam.

Hocam tamam da isteğim azalıyor mantıken, en az 40 maç attım Silver 3'te. Bilerek düşük vurmayı bile deneyeceğim artık, olmuyor çünkü.

Kazanılan her maç, oyuncunun aldığı puanları artırır ve rütbe atlamasına yardımcı olur. Ancak, bu yeterli değil. Aynı zamanda, maçları farklı oyun modlarında ve haritalarda oynamak da rütbe atlamak için önemlidir.

CS:GO Rütbe Sistemi ile ilgili bu bağlantıya göz atabilirsiniz.

Kazanılan her maç, oyuncunun aldığı puanları artırır ve rütbe atlamasına yardımcı olur. Ancak, bu yeterli değil. Aynı zamanda, maçları farklı oyun modlarında ve haritalarda oynamak da rütbe atlamak için önemlidir.

CS:GO Rütbe Sistemi ile ilgili bu bağlantıya göz atabilirsiniz.
Hocam farklı haritalarda giriyorum zaten. Farklı mod nasıl oluyor?

Evet saçma konu çünkü CS rank sistemi anlaşılamıyor ama bu cidden fazla. Son 8 maçımı atıyorum çünkü daha fazla maç gözükmüyor maç geçmişimde. Hep aynı mapi oynamıyorum bir de, ona rağmen böyle.

Benim rankım nova 2 arkadaşımınki de aynı 5-6 maç üst üste kazandık ben nova 2 oldum arkadaş hala nova 3 olamadı.

Bu arada bir şey daha demek istiyorum belki etki etmiyordur ama kör edilen düşman sayısını fazla tutarsanız rank atabilir. Ben her maç ortalama 8-14 arası kişiyi kör ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı