CS:GO başlatamıyorum

Buğra Karip

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, oyunu 2 ay önce bırakmıştım. Ancak bu aralar oynamak istediğimde bir güncelleme vardı güncellemeden sonra dosya bütünlüğünüde doğruladım ve oyuna giriş yapmaya çalıştım. Ancak oyun ilk defa başlatılmak için hazırlanıyor ekranında kaldım. Ne kadar beklersem bekleyeyim hiçbir şekilde yüklenmedi.

Merhabalar, oyunu 2 ay önce bırakmıştım. Ancak bu aralar oynamak istediğimde bir güncelleme vardı güncellemeden sonra dosya bütünlüğünüde doğruladım ve oyuna giriş yapmaya çalıştım. Ancak oyun ilk defa başlatılmak için hazırlanıyor ekranında kaldım. Ne kadar beklersem bekleyeyim hiçbir şekilde yüklenmedi.
Dosya bütünlüğünü sorgula Steam üzerinden. Muhtemelen problem çözülecektir.

Sorununuz hala devam ediyor ise oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin. Eğer gene düzelmez ise Steam'ı silip tekrardan yüklemek sorununuzu çözecektir. Çözülmez ise bana buradan ulaşın lütfen.

Aynı sorun bende de oldu. Biraz bekle, açılıyor.

Geri
Yukarı