CS:GO bıçağı nasıl nakde çevrilir?

Hocam benim size tavsiyem şöyle:
Şu Steam grubuna katılın ve oraya İngilizce bir şekilde.
[H] bıçağın adı.
[W] istediğiniz bıçaklar veya good offers (güzel teklifler) demek.
Yazıp ardından bu bölüme Steam trade linkinizi koyun o bıçağı 6 adet bıçağa çevirin ve bu şekilde satmaya çalışın daha rahat satacaksınız.

Kusura bakmayın para birimlerini karıştırmışım.

Nakit elime 4.500 TL geçse yeterli benim için.
Hocam şimdi asıl CS:GO traderlarının alışveriş yaptığı çinli sitelerinden birine baktım. 2040 Çin yuanı yani 4387 TL'ye ilan koymuşlar. Bu tarz bıçakları alacak kişiler de o dediğim siteleri bileceğinden 4k civarına almayı düşünürler. Yoksa adam gider o dediğim siteden alır. Ya daha küçük itemlere bölüp öyle satın ya da 4k'ya vs. koyacaksanız bir haber edin.
Hocam adam 3.100 Yen'e satışa çıkarmış. 4500TL fazla bile.
1645183519171.png

Şu konuda netiz o bıçak Türkiye'de satılmaz satılsa bile çok geç satılır geç demeyelim de zor satılır diyelim yabancı adam da karambit, kelebek gibi bıçaklar dururken stiletto almaz alırsa da Stiletto'ya 4-5 bin TL vermez yabancılar bu konuda çok pintiler. En rahatı gene dediğim şekilde 6 tane bin liralık bıçağa çevrilirse 4-4.5'a rahatlıkla satılır.

Hocam benim size tavsiyem şöyle:
Şu Steam grubuna katılın ve oraya İngilizce bir şekilde.
[H] bıçağın adı.
[W] istediğiniz bıçaklar veya good offers (güzel teklifler) demek.
Yazıp ardından bu bölüme Steam trade linkinizi koyun o bıçağı 6 adet bıçağa çevirin ve bu şekilde satmaya çalışın daha rahat satacaksınız.

Teşekkürler hocam bakacağım buraya.

Şu konuda netiz o bıçak Türkiye'de satılmaz satılsa bile çok geç satılır geç demeyelim de zor satılır diyelim yabancı adam da karambit, kelebek gibi bıçaklar dururken stiletto almaz alırsa da Stiletto'ya 4-5 bin TL vermez yabancılar bu konuda çok pintiler. En rahatı gene dediğim şekilde 6 tane bin liralık bıçağa çevrilirse 4-4.5'a rahatlıkla satılır.

Farklı bıçaklara çevirip satmayı düşünüyorum öyle de bir tık zararına oluyor gibi geldi de mecbur öyle yapacağım.
4.5k altına da vermek istemiyorum.

Hocam ticaret biraz geç olur çünkü grupta toxic insanlar da çok fazla oluyor, oraya sürekli yazarken ilanınız gene kalsın 4500'e satılırsa satarsınız satılmazsa bunu denersiniz bir alternatif olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı