CS:GO bıçağı nasıl nakde çevrilir?

1hafta önce sandıktan stiletto bıçak | solgun - fabrikadan yeni çıkmış (0.034) çıkardım. Steam pazar fiyatı 6-7bin TL arası değişiyor suanlık.

Nakite çevirmek istiyorum ortalama nakite çevirirken elime kaç para geçer ve en iyi şekilde nasıl nakite çevirebilirim?
TR sitelerinde satmam zor gibi geliyor önerebiliceğiniz bir güvenilir yabancı site var mıdır?
Gamesatış ürün linkinizi atar mısınız?

Reis nasıl güvendiniz ilk siz mi veriyosunuz bıçağı
Genelde arkadaş ilk bıçağı alıp ödeme yapıyormuş, bende de güven sorunu vardı o yüzden E-Devlet üzerinden ev adresimi yollayıp WhatsApp üzerinden canlı konum paylaştım o sayede önce arkadaş parayı yolladı ondan sonra bıçağı attım. İlk bıçağı yollarsanız da sıkıntı çıkmaz güvenilir birisi profilindeki yorumlar gerçek.

Bu arkadaş ile konuşmanı tavsiye ederim, belki ikinize de uygun fiyat bulursunuz.
Bana pek güvenilir gelmedi. Profildeki yorumlara bakılırsa önce skini alıp sonra parayı yolluyor. Ama yorumlarda bir gariplik var. Yorumlar birbirine ya çok uzak ya çok yakın tarihlerde yapılmış. Aynı gün 3 yorum yazılmış ama bir önceki yorum 20 gün önce. İçerik olarak da neredeyse birebir aynı yorumlar. Yorumlar bot gibi.

Genelde arkadaş ilk bıçağı alıp ödeme yapıyormuş, bende de güven sorunu vardı o yüzden e-Devlet üzerinden ev adresimi yollayıp WhatsApp üzerinden canlı konum paylaştım o sayede önce arkadaş parayı yolladı ondan sonra bıçağı attım. İlk bıçağı yollarsanız da sıkıntı çıkmaz güvenilir birisi profilindeki yorumlar gerçek.

Yok be hocam bu şekilde alışverişlere asla güvenemiyorum 1 engele bakar her şey isterse kimlik atsın yapabiliceğimiz bir şey olmuyor. Site üzerinden falan alsa neyse.

Geri
Yukarı