CS:GO kaplaması nasıl nakde çevrilir?

Eldiveni çıkarttık sevinemiyoruz nerede nasıl satacağız dertlerinden. 😔
Kasadan yeni çıkarılan eşyaların 1 hafta takas banı oluyor, o normal. Hangi kasadan çıkardığınızı sormuştum.
Kusura bakma cevap vermeyi unutmuşum. Eldiven kasası.
Bak benim hesabımda 1200 TL'lik kasalar vardı, hepsini satıp çıkartma kapsülleri satın aldım ve paramı neredeyse 2'ye katladım. Bazı kapsüller 4'e 5'e katladı parasını yani bence satıp kapsül gibi bir şeye yatırıp değerlenince de onu satıp parayı hızlı şekilde 2X 3X yapabilirsin. Örneğin 2 TL'lik bir ürünün 4 TL olması olanaksız olmuyor ama 15.000 TL'lik ürün kolay kolay 30.000 TL olmuyor.
Fazlasında gözüm yok reis. sonuçta havadan gelen para zaten 20k x katladım.

İlan olarak ByNoGame veya Gamesatış üzerinden satmanı öneririm. Diğer sitelerde ara ara problem yaşayan kişiler olduğu için en güvenli yol bu diye düşünüyorum.
Yabancı sitelerde güvenilir bulabilirsem yabancı kart falan gerekirse problem olmaz. akrabalarımın kartına attırabilirim. ByNoGame ve Gamesatış çok fazla komisyon koyuyor. O kadar para kaptırmak içimden gelmiyor ne yalan söyleyeyim.
Tek dert bu olsun. :D

Pahalı kasa, o kasadan açmak her babayiğidin harcı değil. Zaten bu eldiven Bir Hydra Kasasından bir de Eldiven Kasasından çıkıyor. Hayırlı olsun tekrardan.
Ben 5 TL olduğu zaman satmıştım kasaları. 😄 Abimin hesabında 3 tane kalmış 30 tlye satıp "rainbow alayım mı oynar mıyız?" diye sordu. Boş ver birini sat anahtar parası çıkıyor onunla aç dedim. Şans işte bu çıktı. 😅

Arkadaşlar merhaba,
CS:GO'da çıkartmış olduğum eldiveni en az komisyonla nasıl nakite çevirebilirim?
Eldivenin aynı aşınmışlıkta örneğini bulamadım. Tam fiyatını nasıl öğrenebilirim?
Eldiven;

Eki Görüntüle 1317513

ByNoGame güvenilir bence ama komisyon olayının ne kadar olduğunu hatırlamıyorum bende birkaç skinimi ByNoGame de paraya çevirmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı