CS:GO bitiyor mu?

Corona sebebiyle olmayan offline CS:GO turnuvaları yüzünden eski Hype'ını kaybettiğini ve bu yüzden Valorant'ın CS'yi geçtiğini düşünüyorum. Tabi iki oyunun yapımcısı da çok büyük şirketler öyle kolay unutulacak oyunlar değiller fakat corona dönemi geçtikten sonra CS:GO için büyük bir turnuva düzenlenirse Valorant'ı geçebileceğini düşünüyorum tabii aynısı Valorant için de olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz biraz konuşalım tartışalım.

CS:GO'nun biteceğini sanmıyorum. Kendisine her hile geldiğinde küfredip kapatsamda aşığım resmen. Bağımlılık yapıyor sinir krizi geçirip geçirip tekrar oynuyorum. Ama oyuna salak saçma kapsüller yerine Güzel bir VAC ve emek verseler güzel olurdu. Kitleyi buradan kaybediyor.

İkisi farklı tarz. İnsanlar oyunun güzelliğine göre değil tarzına göre seçiyor zaten. Ben mesela FPS oyununda skill falan kullanmayı sadece Overwatch, Apex gibi oyunlarda seviyorum çünkü modları ona uygun. Valorant ise direk CS'nin skill eklenmiş hali ki bence CS (bomba kurma-çözme) moduna hiç gitmemiş. O yüzden CS devam ediyorum. CS'nin skill kullanılan halini seven valorant geçer.

Valorant hicbir zaman CS: GO'ya rakip olamadi. Olamayacak da. CS: GO bitiyor lafini yillardir duyuyoruz, fakat her ne hikmetse günlük 1 milyon kisi oynuyor.

Counter Strike gibi bir kült oyunu devirebilecek herhangi bir oyun tanimiyorum. Oyunun tek rakibi yeni cikacak Counter Strike oyunu olacak. Net.

Ben Valorant'ta baya maşallah oynuyordum. Ancak ne hikmettir ki toxic ve sıkıntılı insanlar takımımdan eksik olmuyordu. Arkadaşla CS indirdik ve yoldaş atarak eğleniyoruz gayet.

Size kalıbımı basarak söylüyorum, CS'nin verdiği zevki Valorant vermiyor.
Oyuna büyük VAC 2.0 güncellemesi ve Source 2 güncellemesi gelse Valorant direkt iptal olur.

Geri
Yukarı