CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam 2 mücadele tamamlada hem rozet hem de jeton alacaksın diyor kalmış olmamıza rağmen jeton alabilecek miyiz halen?

Altın olunca hatıra paketi için jeton verir.

Mirage hatıra paketini 79'dan sattım 58'e jeton aldım ama maçlar oynanmadığı için jetonla hatıra paketi alamıyorum. Çeyrek finaller falan oynanınca alabilecek miyim?
Önceki oynanan maçlardan paket alabilirsiniz.

Mirage hatıra paketini 79'dan sattım 58'e jeton aldım ama maçlar oynanmadığı için jetonla hatıra paketi alamıyorum. Çeyrek finaller falan oynanınca alabilecek miyim?

Jetonu etkinleştir deyin ben yaptım bedava Steam puan kasma taktiği gibi bir şey. ama 1 hafta pazar banı var düşer büyük ihtimal.

@Metin Eren Türkmen çeyrek finalde 2, yarı finalde 1 seçim doğru bildiğimiz halde geçiyor muyuz? Bir arkadaş ısrarla finalistide bilmemiz gerektiğini söylüyor.

Son düzenleme:
@Metin Eren Türkmen çeyrek finalde 2, yarı finalde 1 seçim doğru bildiğimiz halde geçiyor muyuz? Bir arkadaş ısrarla finalistide bilmemiz gerektiğini söylüyor.
Evet geçilir, yarı finali bilmenize de gerek yok sizin. Şampiyonlar aşaması için seçim yapın görevi ver çeyrek finale çıkacak iki takımı bilin görevini yapınca altın olursunuz.

Evet ya iğrenç majordu GL Monte gibi newcomer takımlar alıyor Forze Mouz alamıyor çok saçma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı