CS:GO devrinin bitmesine üzülüyor musunuz?

EsatKa

Hectopat
Makaleler
2
Evet, büyük ihtimalle 2023 sonuna kadar CS2 çıkacak ve CS:GO'nun resmi sunucuları kapanacak. Bu duruma üzülüyor musunuz yoksa seviniyor musunuz? Ayrıca CS2'ye geçecek misiniz yoksa CS:GO'nun topluluk sunucularından devam mı edeceksiniz?

Evet, büyük ihtimalle 2023 sonuna kadar CS2 çıkacak ve CS:GO'nun resmi sunucuları kapanacak. Bu duruma üzülüyor musunuz yoksa seviniyor musunuz? Ayrıca CS2'ye geçecek misiniz yoksa CS:GO'nun topluluk sunucularından devam mı edeceksiniz?

CS:GO sunucuları kapanmayacak diye biliyorum.

Ben hiç rank kasan biri olmadım genelde topluluk sunucusunda Türk arıyorum ve CS:GO gerçekten yaşını belli ediyor her ne kadar güzel anılarımda olsa bitmesine çok üzülmüyorum çünkü:
Çocukluğum bununla geçti ama/ lanet olsun adamım bu daha iyi.

1694246570748.png

CS:GO'nun resmi sunucuları hemen kapanmaz.
CS2'nin tutup tutmamasına bağlı, eğer yeterli oyuncu sayısına ulaşırlarsa ve insanlar optimizasyonda sıkıntı yaşamazlarsa CS:GO resmi sunucuları hemen olmasa da ileri ki zamanlarda kapatılabilir. Ama eğer ki CS2 tutmazsa (insanlar optimizasyonda sıkıntı yaşarlarsa vs.) CS:GO resmi sunucuları açık kalır diye düşünüyorum.

CS2'nin tutup tutmamasına bağlı, eğer yeterli oyuncu sayısına ulaşırlarsa ve insanlar optimizasyonda sıkıntı yaşamazlarsa CS:GO resmi sunucuları hemen olmasa da ileri ki zamanlarda kapatılabilir. Ama eğer ki CS2 tutmazsa (insanlar optimizasyonda sıkıntı yaşarlarsa vs.) CS:GO resmi sunucuları açık kalır diye düşünüyorum.

Onu ben de düşündüm tabii ki de CS:GO sunucuları hemen kapanmaz insanların geçmesini beklerler, ancak CS2 tutmaz ise CS:GO sunucularını açık bırakmazlar, insanları CS2'ye zorlarlar büyük ihtimalle.

Sanmam, oyuncu kitlesini yeni oyuna çekebilmek için güncelleme olarak geldi zaten.

CS2'yi bir ben mi beğenmedim? Bence mouse ivmesi kaybolmuş silahlar olması gerektiği gibi değil hissi sadece bende mi var? Bir de round başında her yerin beyaz olması çok kötü olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı