CS:GO Durduk yere VAC ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu inanmayan kişilere söylüyorum kanıtlayabilir misiniz? Benim hile olduğumu, ben zamanında hile açtım evet ve evet ban da yedim ona eyvallah ama sırf karşı takım oynayamadıkları için ve ben hak ettiğim rankta olmadığım için VAC ban yedim. Arkadaşım şahit hile kullanmıyordum ki zaten beni tanıyanlar tanır olduğum ranka göre ne kadar iyi oynadığımı, he şunu da ekleyim karşı takım hile açmıştı ve belli ediyordu bariz belliydi ama nedense onlar ban yemiyor ben ban yiyorum sırf iyi oynadığım için.
İyi oynadığın için mi zamanında hile kullandın?
Şöyle yapalım VALVE'ye mail at ve arkadaşım şahit diye belirt. Belki yardımcı olurlar...

Dine baglamak yok efendim, konuyla ezanin ne alakasi var?
Yeterince peynir yememişsin, gelişmemiş üstündeki et parçası.

Farkındaysan, ki değilsin. Okuduğunu anlama problemin var senin.
Sahuru bitirdim, ezanı bekledim ve okundu. Tam yatmaya hazırlanırken Sosyal'e bakayım dedim ve konunun hala tartışma içerisinde olduğunu gördüm. Ezanı konuya bağlamadım. Anladın?

Hapishanelerde mahkumlara da gidip sorsanız hepsi "ben suçsuzum, masumum" diyecektir. Tabii içeride kimse kalmadı ama neyse. Son zamanlarda o kadar çok " yanlışlıkla VAC ban yedim" konusu açılıyor ki. Sorsanız hepsi masum.

Siz temiz bir şekilde oynarsanız VAC ban falan yemezsiniz. 3. parti bir yazılım tespit edilmiş ki banı yemişsiniz. Bir dahaki sefere hilesiz oynarsınız, sorun biter.

Yeterince peynir yememişsin, gelişmemiş üstündeki et parçası.

Farkındaysan, ki değilsin. Okuduğunu anlama problemin var senin.
Sahuru bitirdim, ezanı bekledim ve okundu. Tam yatmaya hazırlanırken Sosyal'e bakayım dedim ve konunun hala tartışma içerisinde olduğunu gördüm. Ezanı konuya bağlamadım. Anladın?
Ben o tepkimi ironi olarak, ve bu tepkinize karsilik verdim.
Sırf karşı tarafı çıldırtmak için veya sinirlendirmek için din mi katıyorsun? Steam ile Allahın alakası ne?
ve eksik okumadan kaynakli olsa gerek ilk mesajimi görmemissiniz.
Adam dine mi bagladi?
Sen niye ortaligi karistiriyorsun ki?
Daha da üste cikmaya calisarak kendinizi daha fazla hatali duruma düsürmenize deger mi siz karar verin.
Öyle ki üste hakaret ile cikmaya calisirken...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı