CS:GO'da durduk yere VAC ban yedim

pashayayla07

Femtopat
Daha fazla  
Geçen günlerde CS:GO'da seçkin aldım ve hesabımda 21 seviye idi. Daha sonra FACEIT alamyı planlıyordum karşıma hile gelmeden rahat bir şekilde oyun oynamak için sonrasında biraz ölüm maçı attım ve çıktım. Dünde gittim pazardan biraz skin aldım ve skinlere toplam 160 lira verdim sonrasında rekabet girdim ve karşıdaki adamlardan biri çok şüpheli oynuyordu bende gittim rapor ettim ve ff verdim maç bittikten sonra bir DM attım ve oyundan çıktım. Bugün ise Steam'ı açtım ve CS girmek için sabırsızlanıyordum ve bir baktım bir hesap bildiriminiz var mesajını gördüm ve mesajı açtım. Bir baktım VAC ban yemişim, tarihine baktım dün yemişim o anda bir garip oldum tam mutlu mutlu CS gircekken ban yediğimi öğrendiğimde çok kötu oldum. Sonra itiraz etmeye çalıştım ama hiçbir işe yaramayacağını öğrendim ve gittim yeni hesap açtım. Şimdi sizce tekrardan Prime alıyım mı ne yapayım?

Prime almadan önce çok uzun bir zaman önce hile açsanız bile o zamanki açtığınız hileden ban yemiş olabilirsiniz VAC gereksiz yere ban atmaz.

Durduk yere VAC ban yemezsin gibi bir yorum çok gerçekçi değil. Zamanında LOL'den hile sebebiyle ban yemiştim hiçbir şekilde hile veya 3.parti yazılım dahi kullanmamama rağmen. Anti-hile sistemleri çok stabil çalışmıyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı