CS:GO'da durduk yere VAC ban yedim

Durduk yere VAC ban yemezsin gibi bir yorum çok gerçekçi değil. Zamanında LoL'den hile sebebiyle ban yemiştim hiçbir şekilde hile veya 3.parti yazılım dahi kullanmamama rağmen. Anti-hile sistemleri çok stabil çalışmıyor maalesef.

LoL ayrı VAC sistemi ayrı hatalı bir şekilde ban yesen bile Steam desteğe mesaj attığında açılıyor bir sorun var ise.

Dosya Ekleri

• lol.png
    lol.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 165
inşallah benimki kaldırılır ya
Hacım 25 saat oynamış görünüyorsun. 25 saatte ban yediğine göre bilgisayarında VAC tarafından tespit edilmeye çok müsait bir yazılım olduğunu düşünüyorum.

Akli sıkıntın var herhalde orada yazıyor ki bir sıkıntı var ise otomatik olarak kaldırılıyor zaten.
Öncelikle üslubuna dikkat et. Terbiyesizliğin lüzumu yok. İkinci olarak "Steam desteğe mesaj attığında açılıyor" yazmışsın. Yazdığın şeyin tamamen yanlış olduğunu sana kanıtıyla göstermişim. Hakaret etmek yerine bana aksi kanıt sun ben de tamam diyeyim. Özet olarak : BOŞ yapma.

Skinleri bile atamıyorum. Skinleri atabilsem seçkin alacağım yeniden.

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-30_173023835.png
    resim_2023-03-30_173023835.png
    45,5 KB · Görüntüleme: 163
Hacım 25 saat oynamış görünüyorsun. 25 saatte ban yediğine göre bilgisayarında VAC tarafından tespit edilmeye çok müsait bir yazılım olduğunu düşünüyorum.

Öncelikle üslubuna dikkat et. Terbiyesizliğin lüzumu yok. İkinci olarak "Steam desteğe mesaj attığında açılıyor" yazmışsın. Yazdığın şeyin tamamen yanlış olduğunu sana kanıtıyla göstermişim. Hakaret etmek yerine bana aksi kanıt sun ben de tamam diyeyim. Özet olarak: Boş yapma.

Kankam istersen sana bir cümlede anlam dersi falan vereyim.
Orada diyorum ki eğer bir sorun var ise ban da öyle düşünüyosan atarsın desteğe mesajını adamlar bakar hatalı ban mı değil mi diye sonra açarlar anladın mı?

Skinleri bile atamıyorum. Skinleri atabilsem seçkin alacağım yeniden.
Hocam skinleri aktarabiliyor olsan herkes hile açar skinleri aktara aktara oynamaya devam eder. Bir hata varsa otomatik olarak tespit edilip düzeltilecektir. Ancak çok umut bağlamamanı öneririm. Maalesef yapacak bir şey yok.

5 Yıldır bu platformu takip ediyorum düzenli olarak gördüğüm tek konu durduk yere VAC yiyenler. Durduk yere VAC mı yedin, Bak sen şu işe Allahın işi işte. Hile açtım desen kimse bir şey demez. Ben de yıllar önce arkadaşlarımı trollemek için internette bulduğum bir hileyi açtım ve ban yedim ama durduk yere VAC yedim diye ağlamıyorum.

Kankam istersen sana bir cümlede anlam dersi falan vereyim.
Orada diyorum ki eğer bir sorun var ise ban da öyle düşünüyosan atarsın desteğe mesajını adamlar bakar hatalı ban mı değil mi diye sonra açarlar anladın mı?
Yahu birader. Açık açık yazıyor ki " VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz." Bu ne demek? Steam desteğin bu konuda yapabileceği bir şey yok demek. Steam'ın bu konuda bir yetkisi YOK demek. Sana destek VEREMEZ demek. Her şey ortada sen neyi savunuyorsun hala anlamadım ki. Neyse tartışmaya devam etmeyeceğim. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı