CS:GO Emeklerinizi Hiçe Sayıyor

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aşağıdaki videonun öncesini kısaca anlatayım. Karşıda en az 3 hile var, bundan eminim çünkü maçtan sonra izledim tekrar. Zaten oyun içinde bariz belli ediyorlardı. Bizim takımda da 2 tane hile vardı ve birisi hileyle video çekenlerden. Youtube kanalında bir sürü hileyle çektiği videolardan var. Kendileri karşı takımla bir süre sonra kanka olup hilelerinin markasını vs. gibi şeyleri konuştular. Bizim takımdakilerin arasında "Kanka çok açma ban yiyeceksin." gibi konuşmalar geçti. Ben de videodaki ana kadar Türk olduğumu belli etmemiştim fakat çok dayanamayıp patladım. Videonun öncesi var fakat videoda çok karşı çıkmıyorum. Bizim takımdaki tek hücreliler kendince açıklama yapmaya çalıştı ve videoda görebiliyorsunuz. Çok saçma ve boş konuşmalar. Videoda hileci küfür ediyor izlemeden önce dikkatinize.
Kısacası anlatmak istediğime gelirsek, arkadaşlar bu oyun yıllardır böyle ve böyle olmaya devam ediyor. Gidin başka platformlarda CS oynayın. Rekabetçiyi görüyorsunuz karşıda en az 3 bizde de 2 tane hile var. Tüm kalıbımı ve CS tecrübemi koyarım ki girdiğiniz rekabetçi maçların çoğu böyle. Hesabımı satacağım ve rütbesini daha iyiye çıkarayım diye uğraşırken her maçım böyle oluyor. Son 7 maç da fark ile lose. Rütbe filan yalan oldu. Parayla al hileyi(!) ol Global...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda biraz alttan aldım fakat ileride dayanamayıp ben de biraz giydirdim açıkçası. Sonra susturdum zaten.

Dostum haklısın yapılacak bir şey yok. Artık bu zamanda rekabetçi girilmez. Rekabetçi yerine Faceit gir daha iyi.
Faceit'ten sınırsız banlıyım dostum. ESEA alıp oynuyorum boş zamanım olduğunda. Faceit banını soracaksan uzun hikaye istersen anlatırım. Fakat rekabetçideki rütbemi yükseltmek istemiştim sadece.

CS de artık oynayabilen herkes Faceit'te takılıyor. Resmi sunuculara giren yok, dediğin gibi 10 kişiden en az 1'i kesin hile bu oyunda (bir maç içerisindeki 10 kişi). Benden sana tavsiye Faceit banın varmış, kaldırtabiliyorsan kaldırt yoksa yeni bir hesap almayı dene.

CS de artık oynayabilen herkes Faceit'te takılıyor. Resmi sunuculara giren yok, dediğin gibi 10 kişiden en az 1'i kesin hile bu oyunda (bir maç içerisindeki 10 kişi). Benden sana tavsiye Faceit banın varmış, kaldırtabiliyorsan kaldırt yoksa yeni bir hesap almayı dene.
Kendilerine çok mesaj attım fakat Faceit bu konuda gördüğüm en katı kuruluş. Şu an oyunu zaten çok oynamamaktayım benim için bir problem değil fakat rekabetçide takılan arkadaşlarımız için açtım bu konuyu açıkçası. Ben zaten oynayacağım kadar oynadım oyunu. Artık oynamak istersem ESEA alırım.

Nasıl ban yedin hocam? Merak ettim şimdi.
Yaklaşık 600 gün önce sattığım hesap VAC ban yedi ve o hesabın Faceit'i bendeydi. Sahibine vermek için girdim doğal olarak. Satılan hesap ban yememişti o sırada. Sonra VAC ban yiyince Faceit'i de ban yedi. Hatta değişilmediyse kullanıcı adı adıma kayıtlıydı. Bu banlardan sonra benim Faceit'im ilk 3-4 maçından sonra 2 yıl Ban Evasion'dan banlandı. Bu da Faceit'in bir banın bitmesini beklemeyip başka hesaptan girmeye çalışanlara verdiği isim gibi bir şey. 2 yıldan sonra Faceit'e tekrar girdim 2 maçtan sonra bu sefer sınırısız Ban Evasion'dan banladılar. Anlamadım zaten 2 yıl dolmuştu. Kendilerine mail attığımda hep aynı cevap "Bu ban sınırsızdır, kaldıralamaz." gibi şeyler. Galiba mesajlarımı okumadan cevaplıyorlar çünkü önceden 2 yıl yediğimi ve banın yeni açılmış olduğunu belirtiyordum.
Sattığım ve sonradan ban yiyen hesap: Steam Community :: noname
Benim Faceit'im: https://www.faceit.com/en/players/cokberat

Yaklaşık 600 gün önce sattığım hesap VAC ban yedi ve o hesabın Faceit'i bendeydi. Sahibine vermek için girdim doğal olarak. Satılan hesap ban yememişti o sırada. Sonra VAC ban yiyince Faceit'i de ban yedi. Hatta değişilmediyse kullanıcı adı adıma kayıtlıydı. Bu banlardan sonra benim Faceit'im ilk 3-4 maçından sonra 2 yıl Ban Evasion'dan banlandı. Bu da Faceit'in bir banın bitmesini beklemeyip başka hesaptan girmeye çalışanlara verdiği isim gibi bir şey. 2 yıldan sonra Faceit'e tekrar girdim 2 maçtan sonra bu sefer sınırısız Ban Evasion'dan banladılar. Anlamadım zaten 2 yıl dolmuştu. Kendilerine mail attığımda hep aynı cevap "Bu ban sınırsızdır, kaldıralamaz." gibi şeyler. Galiba mesajlarımı okumadan cevaplıyorlar çünkü önceden 2 yıl yediğimi ve banın yeni açılmış olduğunu belirtiyordum.
Kötü olmuş hocam.

Çok girmek istersen ben olsam hesap global, bunu satar yerine CSGO alırdım, sabit IP değilse modemi bi kapat aç yaptıktan sonra yeni ID yeni steam hesabı ile takılarak faceit'te dolanırdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı