CS:GO envanterim nasıl?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, bir süredir kasa vs biriktiriyordum şu an bu hesabımda 5 kasa yedek hesabımda 2 toplamda 7 adet kasam mevcut. CS2 çıkacağı için bir tane yedek Steam hesabımda CS:GO seçkin yükseltmesi almıştım. Skinleri ve kasaları bir süredir takip ediyorum. Devrim kasası örneğin bana çıktığında 44-45 TL civarındaydı gece saatlerinde 53 TL civarlarına çıkıyor. CS2 çıktığında da genel olarak uzun vadede fiyatların artacağını düşündüğüm için oyundan çıkan kasaları satmıştım bir ara onların ücretleri ve kendimde 160 TL üzerine ekledim profilimde bulunan skinleri aldım. Kendimce değerlenebileceğini düşündüklerimi ve üzerilerinde ki çıkartmalarda değerli çıkartmalara sahip olanları almaya çalıştım. Sizce nasıl değerlendirirseniz sevinirim. Bu arada şu an nova 4 rankındayım. Keleşten düştüm. Teşekkür ederim.
Envanter.

Bana göre m4'ler ve AWP dışında güzel seçimler hocam. AWP phobos Basic bir skin gibi duruyor, bir ara kullanıp 2 hafta sonra sıkılmıştım. Onun yerine AWP ölüm veya atheris düşünebilirsiniz. M4A1-S skini çok beğeniliyor ama niyeyse çok sevemiyorum o skini. M4A4 için de Neo-noir veya renk cümbüşü bakabilirsiniz hocam, ikisi de çok beğendiğim skinler. Değerlenirlik açısından soruyorsanız da MAC-10 disko teknolojisi diye bir skin var, 80 lira fiyatı var fakat CS2'de çok değerleneceğini düşünüyorum. Tabii silah menüsünün değişmesinden dolayı ağır makineler ve ufak makinelerde fiyat düşmeleri olabilir o yüzden kendinize göre değerlendirin.

Ucuz bir envanter fakat skin seçimleri güzel.
Evet hocam çok fazla pahalıya kaçmadım açıkcası cebimden oyuna para yatıran biri değilim hevesim vardı alacaktım zaten kaldı ki sürekli oynadığım için kasalar dahil ve aldığım skinlerin 4-5 tanesi oyundan gelen droplar la aldım. Şuan galiba 450-500 arası gibi tahmin ediyorum toplam envanter. Değerlenirse kalır hesapta araştırarak aldım uzun vadede kullanırım diye düşünüyorum.

Bana göre m4'ler ve AWP dışında güzel seçimler hocam. AWP phobos Basic bir skin gibi duruyor, bir ara kullanıp 2 hafta sonra sıkılmıştım. Onun yerine AWP ölüm veya atheris düşünebilirsiniz. M4A1-S skini çok beğeniliyor ama niyeyse çok sevemiyorum o skini. M4A4 için de Neo-noir veya renk cümbüşü bakabilirsiniz hocam, ikisi de çok beğendiğim skinler. Değerlenirlik açısından soruyorsanız da MAC-10 disko teknolojisi diye bir skin var, 80 lira fiyatı var fakat CS2'de çok değerleneceğini düşünüyorum. Tabii silah menüsünün değişmesinden dolayı ağır makineler ve ufak makinelerde fiyat düşmeleri olabilir o yüzden kendinize göre değerlendirin.
Anladım haklısınız hocam elimde ki parayı belli skinlere dağıttığım için AWP filan anca o skini alabildim. Önceden kullanmıştım bende. Ben bu AK47 skinlerinde ki misal çıkartmaların biri Paris 2023 çıkarmaları mevcut. Son turnuva olduğu için belki daha sonra ilgi görür dedim. Diğer AK47 de ki savaş görmüş çıkartması 93 TL satılıyor. Onuda o yüzden aldım.

Evet hocam çok fazla pahalıya kaçmadım açıkçası cebimden oyuna para yatıran biri değilim hevesim vardı alacaktım zaten kaldı ki sürekli oynadığım için kasalar dahil ve aldığım skinlerin 4-5 tanesi oyundan gelen droplar la aldım. Şu an galiba 450-500 arası gibi tahmin ediyorum toplam envanter. Değerlenirse kalır hesapta araştırarak aldım uzun vadede kullanırım diye düşünüyorum.

Anladım haklısınız hocam elimde ki parayı belli skinlere dağıttığım için AWP filan anca o skini alabildim. Önceden kullanmıştım bende. Ben bu AK-47 skinlerinde ki misal çıkartmaların biri Paris 2023 çıkarmaları mevcut. Son turnuva olduğu için belki daha sonra ilgi görür dedim. Diğer AK-47 de ki savaş görmüş çıkartması 93 TL satılıyor. Onuda o yüzden aldım.

Simsiyah skini üzerinde natus vincere | 2020 RMR stickerları çok güzel duruyor bu arada, ona da bakabilirsiniz hocam. Ucuz fakat güzel bir sticker kombosu oluyor.

Simsiyah skini üzerinde natus vincere | 2020 RMR stickerları çok güzel duruyor bu arada, ona da bakabilirsiniz hocam. Ucuz fakat güzel bir sticker kombosu oluyor.
Evet sarı skini diyorsunuz sarı-siyah uyumu güzel oluyor haklısınız bakacağım hocam. Bu arada hocam steam profili nasıl sizce benim anlıyormusunuz o işlerden. Steam ismi Adam Locke yapmamın nedeni Red Alert 2 oyununda ki Rus rütbeli asker.

Yeni konular

Geri
Yukarı