Çözüldü CS:GO farklı Steam hesabında oyunda takılmalar

• Konuyu başlatan DOXA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 438
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

DOXA

Decapat
Merhaba değerli arkadaşlarım.

Faceit oynamak istediğim için ve asıl hesabımın faceitine bağlı olan maili bulamadığım için yeni bir Steam hesabı açıp kasıyorum. Bu hesabımda FPS 150-200 ve oyunda takılmalar oluyor 3. yeni farklı hesap açtım onda da aynı sorun oluyor.

Yaptığım ve düşündüğüm olası hatalar.
1.başlatma seçenekleri diğer hesabımla aynı.
2.çözünürlük ve grafikler aynı 1280X960.
3.Steam'i sildim yükledim yine bir şey değişmedi.

Not: Asıl hesabıma girdiğimde FPS'de hiçbir sorun yaşamıyorum.

Acaba ne gibi bir hata yapıyorum bilen var mı? Başına gelen var mı böyle bir olay?

Çözüm
YouTube'den CS:GO tam olarak nasıl sıfırlanıra baktım, tam her şeyin sildim düzelme oldu bende başına gelenler görürse yapar diye buraya yazdım.

Not: 3 kere sildim yükledim tam olarak silmek gerekiyor.
Benim başıma aynı olay geldi ne yaparsam yaptım düzelmedi en sonra formatı bastım.

Formattan sonra düzeldi mi, dostum? Bu arada asıl hesabımda FPS değerim sabit 400 fakat bu hesapta takılmalar oluyor hiç zevk alamıyorum.

Formattan sonra düzeldi mi, dostum? Bu arada asıl hesabımda FPS değerim sabit 400 fakat bu hesapta takılmalar oluyor hiç zevk alamıyorum.

Kesin bir şey söyleyemem bu bilgisayardan bilgisayara değişiklik gösterebilir. Ama benimki düzeldi.

YouTube'den CS:GO tam olarak nasıl sıfırlanıra baktım, tam her şeyin sildim düzelme oldu bende başına gelenler görürse yapar diye buraya yazdım.

Not: 3 kere sildim yükledim tam olarak silmek gerekiyor.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı