CS:GO FPS en fazla 400 FPS oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

erhankesgun

Decapat
Merhaba arkadaşlar benim sistemim yeterli ama Max 400 FPS alıyorum 401 bile olmuyor. Ben bu sınırı nasıl kaldırırım?

Bence yapma. Ekran kartı çok yüksek FPS vermeye çalıştığında coil whine sorunu çıkarabilir. 400 FPS yeterlidir.

Ayarlardan geliştirici konsolu aç, sonra konsola şu komutu yaz: fps_max 0. Şu anda bu değer 400 olduğu için 400ü geçmiyor. Bir de maşallah abi, bilgisayarına. 400-500 falan. :)
Kod u bir arkadaş daha söylemişti çevrim dışı modda yazdım oldu şuan 600 civarlarında daha iyisi senin olsun :)

Vallahi arkadaşlar benim monitör 75hz fakat çatır çatır da 500-600 fps arası değer alıyorum. v-sync'i kapatıp deneyin.

Monitörün 144 Hertz ise o FPS 500'ü bırak 800 bile olsa bilgisayarın gene sana 144 FPS gösterir. Bu kadar basit ben mesela 60 FPS sabit oynuyorum neden dersen? Monitörüm 60 Hertz.

Yani 500 yapınca hiçbir şey değişmeyecek V-Sync yani Hertz sayısı ne kadarsa sabitliyor ben o kutucuğu kapatsam oyunda 140-150 FPS almaktayım.

Bilgisayar o 400 FPS yazısını sana göstermek için zorlanıyor ısınıyor ve fan hızları çoğalıyor fakat sen o V-Sync kutusunu açsan hem fan hızın azalacak hem de ısınmayacak.
Akıcılık,input lag vs var.O yüzden fps sınırlamamak en iyisi.

Sistemine görede 400 sınırlı olabilir İşlemcinede bağlı Cs go İşlemciye bağlı bir oyun olduğu için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı