CS:GO FPS en fazla 400 FPS oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

erhankesgun

Femtopat
Merhaba arkadaşlar benim sistemim yeterli ama Max 400 FPS alıyorum 401 bile olmuyor. Ben bu sınırı nasıl kaldırırım?

Feyzi Esin

Femtopat
Konsolu esc tuşunun altından aç açılmıyorsa ayarlarda var açtıktan sonra "fps_max 0" komutunu yaz ve fps sınırını kaldırmış oldun.

Mick

Centipat
Makaleler
1
Yer
Sarvente ile birlikte
Konsolu esc tuşunun altından aç açılmıyorsa ayarlarda var açtıktan sonra "fps max 0" komutunu yaz ve fps sınırını kaldırmış oldun.
Bu dediğinizi 1 milyar kişi söyledi zaten. 11 sayfa yazılmış, kimsenin aklına gelmemiş olma imkanı var mı? Azıcık düşünün ya azıcık.

Cassas

Femtopat
Csgo dan olmuyosa nvdia ile alkalı olabilir
Nvdia denetim masasından grafik ayarlarinda maksimum kare sayısını sınırlandırılmamiş yap
Ama sabit fps daha iyidir mouse hareketlerini bile düzeltir
400gibi çok yüksek bir fps değerin varsa hiç elleme

ragnarock492

Decipat
Makaleler
1
Galiba ekran yırtılması demek istedin? Monitörün yeterince hızlı değilse sonuç bu.

Hayır. Ekran yırtılmasından değil giriş gecikmesinden bahsediyorum.
Kardeşim araştırın, kaç Hertz ise monitör saniyede o kadar kare yeniler FPS de zaten saniye başına düşen kare sayısıdır.

Hem FPS'nin monitör yenileme hızından yüksek olduğu zamanlarda ekranda yırtılmalar meydana gelebilir, çünkü monitörünüz size Hertz hızından fazlasını veremez.
144 FPS'den sonrasını gözünüz ile algılayabilmenizde bir garip geldi.

Araştırın diyeceğine kendin araştırabilirsin. Bütün profesyoneller FPS limiti olmadan oynuyor. FPS arttıkça giriş gecikmesi azalıyor, ekran yenileme hızı ne olursa olsun ekran her yenilendiğinde daha güncel bir kare seçilip giriş gecikmesi azaltılmış oluyor.

Emre ŞALLAK

Hectopat
Konsola fps_max 0 yazınca sınırsız olacaktır. Fakat bunu oyuna her girdiğinde yazmamak için başlatma seçeneklerine eklemeni tavsiye ederim.
Birde fps_maxmenu vardı sanırım oda menüdeki aldığın FPS değeri 120 ye sabit gelir default ayarlarda.

Dr.Bear

Yoctopat
400 az olsaydı çabala derdim de sorun 400 aralığından yükselmemesi değil bu kadar yüksek olması.

Emir 17

Zeptopat
Kanka sistemin ne? 400 FPS aldıracak ben de kasa bakiyorum, soyle 300 350 FPS verecek. Rica etsem kasanin donanımlarını söyler misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı