CS:GO FPS en fazla 400 FPS oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

erhankesgun

Decapat
Merhaba arkadaşlar benim sistemim yeterli ama Max 400 FPS alıyorum 401 bile olmuyor. Ben bu sınırı nasıl kaldırırım?

Fps_max 0 dene ya da CS:GO başlatma seçeneklerinde - freq 400 yazıyorsa sil, ayrıca CS'yi de sil geri yükle.

Dediğinizi çevrim dışı modda denedim ve fpsmax 0 kodunu da denedim, garip bir şekilde çevrim dışı modda işe yaradı ve Online'a geçtiğimde 400'ün üstüne çıkıyor ancak 660 civarlarından 260'a kadar düşmekte bunun sebebini biliyor musun? Çoğu oyunda böyle oluyor.
Hocam bu durumda 600 değeri normal değil. Siyah ekranda 1000'e yakın bir değer almanız gerekiyordu. Bence bir yerde limitiniz var. Ya ekran kartı ile alakalı ya da dediğim gibi oyunun başlangıç ayarlarıyla alakalı bir şey. Maalesef daha fazla yardım edemeyeceğim zira ekran kartınız Nvidia ise pek bir bilgim yok :(
Bu arada yorumlara baktım ve cidden hayal kırıklığına uğradım. Bu kadar bilgi problemi olmamalıydı bizde...
(Adama oyunda olmayan bir kod önerilmiş, hertz değerinin üstünde FPS değerinin alınmasının gereksiz olduğu önerilmiş vs.)

O kadar fpsye gerek yok 250 300 yeter monitörüne göre.

Monitörün 144 Hertz ise o FPS 500'ü bırak 800 bile olsa bilgisayarın gene sana 144 FPS gösterir. Bu kadar basit ben mesela 60 FPS sabit oynuyorum neden dersen? Monitörüm 60 Hertz.

Yani 500 yapınca hiçbir şey değişmeyecek V-Sync yani Hertz sayısı ne kadarsa sabitliyor ben o kutucuğu kapatsam oyunda 140-150 FPS almaktayım.

Bilgisayar o 400 FPS yazısını sana göstermek için zorlanıyor ısınıyor ve fan hızları çoğalıyor fakat sen o V-Sync kutusunu açsan hem fan hızın azalacak hem de ısınmayacak.
Bu dediğin v-sync, g-sync, veya free-sync açıksa mümkün yanlış bilgi vermeyelim lütfen.

Merhaba arkadaşlar benim sistemim yeterli ama Max 400 FPS alıyorum 401 bile olmuyor. Ben bu sınırı nasıl kaldırırım?
Yeter artık he beyefendimiz 400 FPS yi beğenmiyor niye 500 değil diyor arş a mı ulaşmak istiyorsunuz boş konu açmayın.

Tab tuşunun üstündeki tuşa bas komut sayfası açılacak. Açılmazsa ayarlardan geliştirici konsolu etkinleştir var, onu evet yap sonra konsola fps_max 0 yaz. Alacağın en son FPS alırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı