CS:GO Genel Bekleme Süresi

İbrahim Err

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün arkadaşımla internet kafede CSGO oynuyorduk .Basit eğlence modundaydık, rekabetçi atmadık. Birden oyun durdu ve güvenilir sunuculardan yasaklandığımı söyleyen bildirim aldım. Steam destekten detayına baktım ve overwatch ban yediğimi söylüyor ve şu an oyuna girdiğimde genel bekleme süresi yazıyor. Galiba overwatch'a düşmüşüm ama ben yaklaşık 2 aydır rekabetçi maç atmadım. Şimdi burada kimse haksız yere ban yemez yazıcaksınız ama gerçekten hile veya benzeri şeyler kullanmadım. Acaba ne yapabilirim? Tavsiyesi olan var mı?

İlgili resimle ekte ve sormak istediğim başka bir şey daha var. Ben hesabımdaki Steam cüzdan bakiyesini kullanabilir miyim? Yoksa o da mı askıya alındı?

20180606155221_1.jpg
Ekran Görüntüsü (7).png
Ekran Görüntüsü (8).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakiyeni kullanabilirsin. Bu yasak sadece oyunla ilgili. Envanterinde silah varsa onları pazara koyamazsın. Silahını takas yapamazsın.

Bakiyeni kullanabilirsin. Bu yasak sadece oyunla ilgili. Envanterinde silah varsa onları pazara koyamazsın. Silahını takas yapamazsın.
Teşekkür ederim. Pekirekabetçi atmadığım ve hile kullanmadığım halde neden ban yemiş olabilirim? ve sanırım overwatch yetkilileri daha hangi maç olduğunu bilmediğim maçımı izlememişler veya karar vermemişler. Sence temiz derlerse banın kalkma ihtimali var mı? yoksa 22 haziranın yolunu mu gözliyim?

Teşekkür ederim. Pekirekabetçi atmadığım ve hile kullanmadığım halde neden ban yemiş olabilirim? ve sanırım overwatch yetkilileri daha hangi maç olduğunu bilmediğim maçımı izlememişler veya karar vermemişler. Sence temiz derlerse banın kalkma ihtimali var mı? yoksa 22 haziranın yolunu mu gözliyim?
Genelde VAC banlarda oluyor o yanlışlıkla olayı. Kalkacağını zannetmiyorum.

Eğer internet kafe de bilgisayara hile indirildiyse dosyadan ban atılmış olabilir. Benim oyuna yeni başlayan bir arkadaşım da bu şekilde ban yedi. Bedava hile indirmiş ilk rekabetçi maçında oyundan atıldı. Sebebi sendeki gibi overwatch ban ama ilk maç daha oynanırken izlenmesi ve ban yemesi çok zor. Bu yüzden internet kafe bilgisayarına indirilmiş bir hileden banlandığını düşünüyorum. Bu yasaklamanın kaldırılacağını düşünmüyorum.

Eğer internet kafe de bilgisayara hile indirildiyse dosyadan ban atılmış olabilir. Benim oyuna yeni başlayan bir arkadaşım da bu şekilde ban yedi. Bedava hile indirmiş ilk rekabetçi maçında oyundan atıldı. Sebebi sendeki gibi overwatch ban ama ilk maç daha oynanırken izlenmesi ve ban yemesi çok zor. Bu yüzden internet kafe bilgisayarına indirilmiş bir hileden banlandığını düşünüyorum. Bu yasaklamanın kaldırılacağını düşünmüyorum.
Ama o zaman kayıtlarda 1 VAC yasağı yazmaz mıydı? Yanlış mı biliyorum?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı