CS:GO Güven Faktörü ve Overwatch'a düşmek

UfukÇ.

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum, hile kullandın ki banlanmışsın cevaplarını yazmadan önce dikkatli bir şekilde okuyun.
Daha önce 1 hesabım overwatch yüzünden maalesef VAC BAN ile cezalandırıldı. Hesap 5 yıllıktı. Onu kurtaramadım.
Şimdi yeni bir hesap kullanıyorum 1 aylık henüz. Güven Faktörüm kırmızıya düşmüş bugün. Dün oynadığım maçta skorum 103'tü sanırım. 44/13 gibi bir K/D oranım vardı.
Çok fazla raporlanıyorum. Hile olduğumu düşünen arkadaşlara maç kayıtlarımı izletebilirim. Çok iyi oynayan birisi değilimdir. CS:GO'yu toplam 600 saat anca oynamışlığım var. CS 1.5 ise 13-14 yaşından beri oynuyorum. FPS oyunlarda deneyimliyim diyebilirim.
Sorunum ya da derdim şu; bu güven faktöründen nasıl kurtulacağım. Ticket attım, oyun aldım, Steam forumlarına yorumlar atıyorum. Oyunları inceliyorum, kasa açıp Skin alıyorum. Fakat düzelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nova 1 ve 150W'in sonrasi acilan Overwatch mufettislerinden bir şey bekleyemezsin Silver'den yeni cikmis (hepsine soylemiyorum) adam global oyuncuyu ya da keles oyuncusunu hile diye raporlar tabii Overwatch'in Win'ini rankini yukseltmeleri lazim guven faktorune gelirsek eger gercekden hile kullanmiyorsan 3 gun oyuna girme birazda ovgu bot al solo gir yavas yavas duzelecektir.

Nova 1 ve 150W'in sonrasi acilan Overwatch mufettislerinden bir şey bekleyemezsin Silver'den yeni cikmis (hepsine soylemiyorum) adam global oyuncuyu ya da keles oyuncusunu hile diye raporlar tabii Overwatch'in Win'ini rankini yukseltmeleri lazim guven faktorune gelirsek eger gercekden hile kullanmiyorsan 3 gun oyuna girme birazda ovgu bot al solo gir yavas yavas duzelecektir.
Hocam daha önce de başıma geldi, hile kullanmadığım halde 5 yıllık hesap güme gitti. Çok can sıkıcı bir durum. Hile kullansam hiç üzülmem, tekrardan hesap açar ve para bile vermezdim. Ben direkt seçkin olarak başlıyorum oyuna para verip. 😣

Oyunu 600 saat oynadınız ve 44/13 gittiniz. Overwatch ban yediniz ve ondan VAC yediniz. Bence hiç gerçekçi değil 🙂 Neyse konumuz o değil. Güven faktörünü attırmak için kendinize övgü botu basabilirsiniz, broş alabilirsiniz ve Overwatch yapabilirsiniz.

CS:GO oyle bir oyuna donusduki artik kimin hile kimin oyuncu oldugunu anlayamiyorsun onlarida kinamayacagim. :/ CS:GO bataklik buradan kurtulmamiz lazim :D.

Oyunu 600 saat oynadınız ve 44/13 gittiniz. Overwatch ban yediniz ve ondan VAC yediniz. Bence hiç gerçekçi değil 🙂 Neyse konumuz o değil. Güven faktörünü attırmak için kendinize övgü botu basabilirsiniz, broş alabilirsiniz ve Overwatch yapabilirsiniz.

CS:GO 600 saat oynama sürem var, 31 yaşındayım ve CS 1.5'i yaklaşık 2003 yılından beri oynuyorum. mm sunucularınaysa karantina döneminde girdim, ondan öncesi zaman öldürmek için basit eğlence vs. Hile kullananların VAC Ban yediğini gayet iyi biliyorum. Hile yapıp ardından burada ağlayacak değilim, burası ağlama duvarı değil sonuçta. :) Mümkünse size o maçın videosunu izlettirmek isterim. :)

Oyunu 600 saat oynadınız ve 44/13 gittiniz. Overwatch ban yediniz ve ondan VAC yediniz. Bence hiç gerçekçi değil 🙂 neyse konumuz o değil. Güven faktörünü attırmak için kendinize övgü botu basabilirsiniz, broş alabilirsiniz ve Overwatch yapabilirsiniz.

Bence hile kullanib burada konu acsa bile faydasi yok demek ki yardim istiyor kullanmadi.
Overwatch yüzünden VAC yemezsiniz.

Buradan bakabilirsiniz.

Overwatch bani bir sureden sonra profilde VAC olarak gozukuyor fakat kisaca VAC yedim demis bu kadar takilma dostum :)

Bence hile kullanib burada konu acsa bile faydasi yok demek ki yardim istiyor kullanmadi.
Teşekkür ederim desteğiniz için. Benim aim olayım takıntıdan dolayı her zaman kafa bölgesi. Düşmanı hep kafadan vurmak istiyorum ve bu yüzden 3-4 el kafadan vurunca direkt olarak hile deyip raporluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı