CS:GO Güven Faktörü ve Overwatch'a düşmek

Maalesef Overwatch ile VAC yasaklamam bulunuyor.

VAC sistemi tamamen otomatik çalışan bir yazılımdır. Overwatch tarafından VAC yasağı alma ihtimaliniz sıfır. Onların VAC sistemi üzerinde bir yetkisi bulunmamakta.

Eğer ilk başta Overwatch yasağı alıp yasaklamanız ayrıyeten VAC yasağına dönüştürüldüyse, her iki anti-hile sistemi tarafından da suçlu bulunduğunuz anlamına gelir. Böyle bir yasaklamanın hatalı olma veya kaldırılma ihtimali de yoktur.

Eğer Overwatch yedikten 1 gün sonra VAC'a dönüşüyorsa bilgisayarınızda hile bulmuş demektir. Hile kullanmadım diyorsunuz.

VAC sistemi tamamen otomatik çalışan bir yazılımdır. Overwatch tarafından VAC yasağı alma ihtimaliniz sıfır. Onların VAC sistemi üzerinde bir yetkisi bulunmamakta.

Eger Overwatch bani yerseniz oncelikle Steam hesabinizda oyun yasaklamasi belirli bir yerden sonra VAC olarak deyisir.
Eğer Overwatch yedikten 1 gün sonra VAC'a dönüşüyorsa bilgisayarınızda hile bulmuş demektir. Hile kullanmadım diyorsunuz.

Dostum, bilgisayarda hile bulunursa direk VAC ban yersin Overwatch bani yersen bir yerden sonra VAC olarak değiştiriliyor.

Kişisel bilgisayarım ve yalnız yaşıyorum. Ben geçemediğim bölüm olduğunda bile günlerce tekrar deneyen birisiyim. Kaldı ki multiplayer olan bir oyunda hile kullanayım. Antivirüs'ü devreden bile çıkartmıyorum.

Eğer Overwatch banı yerseniz öncelikle Steam hesabınızda oyun yasaklaması belirli bir yerden sonra VAC olarak değişir.

Dostum, bilgisayarda hile bulunursa direk VAC ban yersin Overwatch bani yersen bir yerden sonra VAC olarak değiştiriliyor.
Yanlış biliyorsunuz. VAC olarak değiştirilmiyor. Profil linkini attığım arkadaş CS:GO Overwatch yemiş fakat VAC'a dönüşmemiş. Çünkü VAC sistemi hileyi bulamadı. Steam Community :: Agresif Panda

Kısmen doğru. VAC sistemi herhangi bir tespitte bulunmamışsa yasaklama oyun yasaklaması olarak kalır.
3 gün kadar oyun yasaklaması olarak kalmıştı, ardından VAC olarak değişti. O eski hesabı kurtaramayacağımın farkındayım. Şu sıralar ACE atıyorum ya da üçlü kill'i kafadan alıyorum diye raporlanıyorum. Aynı şey olacak diye çok endişeliyim. envanterimde 130 liralık bir kaç skin var. Onları arkadaşa yollayıp güven faktörünün değişmesini bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı