CS:GO Güven Faktörü ve Overwatch'a düşmek

Hileden dolayı yasaklama almış da olabilir. VAC sistemi hileyi tespit edemediği sürece yasaklama VAC yasağına dönüşmez.

Eğer tespit ederse VAC yasağına dönüştürülür, çünkü VAC sistemi Overwatch'dan daha ağır basıyor.

Herkesin kendi fikri, ben Oyunbozanliktan yedeyini ve bu devamli olursa Sinirsiz Yasaklanmaya donusuyor.

Başka bir arkadaşım 3-4 gün kırmızı güven faktörüyle oynadı. Çok iyi AWP kullanıyordu. 3-4 gün sonunda düzelmişti. Umarım aynısı olur bana da.

@VOT3X

Hangi sebepten dolayi yasaklama aldigini bilmiyorum. Konuya aciklik getirecek olursak;

Oyun yasaklamasi alan kisi; Steam Community :: ✿

Yasaklama alan kisinin konusu; Global Cooldown - Overwatch Majorly Disruptive :: Counter-Strike: Global Offensive General Discussions

Overwatch tarafindan suclu bulundu - Oldukca hatali diyorsa;

Büyük Overwatch yasaklaması aldım. Bu ne anlama geliyor?​

Büyük Overwatch yasaklamaları hile yapan oyunculara verilir ve kalıcıdır. Bu yasaklamaya sahip oyuncular VAC korumalı sunucularda oynayamaz, takas yapamaz ve CS:GO öğelerini Topluluk Pazarı’nda satamaz. VAC korumalı CS:GO sunucularında oynamak için yeni bir Steam hesabı oluşturulması gerekir.

Konu sahibi hileden dolayi yasaklama almis, fakat yasaklama VAC yasagina dönüstürülmemis. Kisacasi her hileden dolayi verilen yasaklamalar direkt olarak VAC yasagina dönüsmez.

@VOT3X

Hangi sebepten dolayi yasaklama aldigini bilmiyorum. Konuya aciklik getirecek olursak;

Oyun yasaklamasi alan kisi; Steam Community :: ✿

Yasaklama alan kisinin konusu; Global Cooldown - Overwatch Majorly Disruptive :: Counter-Strike: Global Offensive General Discussions

Overwatch tarafindan suclu bulundu - Oldukca hatali diyorsa;

Büyük Overwatch yasaklaması aldım. Bu ne anlama geliyor?​

Büyük Overwatch yasaklamaları hile yapan oyunculara verilir ve kalıcıdır. Bu yasaklamaya sahip oyuncular VAC korumalı sunucularda oynayamaz, takas yapamaz ve CS:GO öğelerini Topluluk Pazarı’nda satamaz. VAC korumalı CS:GO sunucularında oynamak için yeni bir Steam hesabı oluşturulması gerekir.

Konu sahibi hileden dolayi yasaklama almis, fakat yasaklama VAC yasagina dönüstürülmemis. Kisacasi her hileden dolayi verilen yasaklamalar direkt olarak VAC yasagina dönüsmez.

CS:GO'dan ban yememis olabilir Rust'dan Oyun yasaklamasi almis olabilir?

Geri
Yukarı