CS:GO haklı yere Overwatch-ban yedim

Hilecilerin neden bunları yaptıklarıyla ilgili bir araştırma yapılması lazım. Temelinde psikolojik bir takım sıkıntılar olduğuna eminim.

Şaka gibi ya insanlar hile kullanmalarını bir başarıymış gibi anlatıyorlar. Karşımdaki adam hile kullandı bende o yüzden kullandım bir bahane değil. Masum insanların yine hakkına giriyorsun ayrıca şimdi senin ne farkın kaldı her gün annesine selam çaktiğimiz hilecilerden?

Ben yine alabilirim seçkin merak etme, Global olmadan salmayacağım CS:GO'yu.
Global olsan ne olacak ki? Hileyi kapatsan globalde kalabilecek misin? Asla. Birde üstüne takımına girdiğin bizim gibi kişilerden küfür yeme olayların olacak. Hileyle oynamaya devam etsen yine banlanacaksın.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 79
Global olsan ne olacak ki? Hileyi kapatsan globalde kalabilecek misin? Asla. Birde üstüne takımına girdiğin bizim gibi kişilerden küfür yeme olayların olacak. Hileyle oynamaya devam etsen yine banlanacaksın.
Envanter nerede?

Normalde nova olduğun için hilenin nasıl kullanacağını bile bilmiyorsun bu arada. Maksimum 10 maç hileyle o şekilde oynadıktan sonra kendin gibilerle eşleşmeye başlıyorsun. O yüzden rootz gibi elit oyuncularla eşleşme şansın yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı