CS:GO haklı yere Overwatch-ban yedim

Bunun gibilere söveceksin varya off.Arkadaşım açtıysan açtın,ne yapalım bu duruma cenaze helvanı mı yapalım? @Recep Baltaş abi bu konuyu onaylayan moderatörün ceza alması gerek.Ya kardeşim CS:GO'da açtıysan açtın,bizim oyunumuzu baltalamaya hakkın yok.Hileciysen hileciysin,forumda hile konuları da açmak yasak.Bir de konuyu boş yere açmışsın,hava atıyorsun yok haklı yere ban yedim.Bak bak,bir de aylarca ban yemedim diyor.Sizin gibi böyle kendini bilmezler,böyle bir şey yapıp kendini bir şey zannediyorlar,ergen vakası.Oyunu mahvediyorsunuz,git free hile al valorant'da ama CS:GO da açmazsın be kanka.

Evet, işte bu yüzden Valorant. 250TL vermiyorsunuz ve hileler en kısa sürede ban yiyor.
Kesinlikle hile yok o oyunda bu kafayla devam. Kesinlikle aynı yapımcıdan çıkan LoL ve VALORANT oyunları hile kaynamıyor. Kesinlikle LoL'de hiçbir skillshot yemeyip saldırı hızı 15 gibi kite atan Kog'Maw "oyuncuları" yok. Kesinlikle Sırf mermi yüzeyden geçebiliyor diye daha kafamı göstermediğim yerlerden 7-8 Raunt boyunca Headshot atan "oyuncu" dolu VALORANT. Bu kafayla devam, Riot Games çok temiz oyunlar yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı